ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Rumunia

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Dziedzinie finansów koncentruje się na zarządzaniu pieniędzmi na wszystkich poziomach. Finanse studenci często badać szeroki zakres tematów z zakresu bankowości inwestycyjnej na osobistym planowania finansowego. Mogą skupić się na podpolu jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw od razu, lub poczekać do specjalizacji z dyplomem absolwenta.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Rumunia. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Finanse, Rumunia Filter

Balanced Scorecard

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2019 Rumunia Bucharest

Balanced Scorecard podejścia do zarządzania wydajnością seminarium jest przeznaczone przede wszystkim dla ludzi, którzy będą z wykorzystaniem metodologii Balanced w ich miejscu pracy Strategicznej karty wyników.

partnerów rentowności

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Bucharest

Uczestnicy dowiedzą się o zachowaniu kosztów i wydatków i dlaczego proces kontroli jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

finanse dla menedżerów niefinansowych

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Wrzesień 2019 Rumunia Bucharest

Moduł ten zapewnia niefinansowych menedżerów praktyczny przewodnik w zakresie finansów, bardzo przydatne w procesie podejmowania decyzji, analizy i poprawy ich wyników spółki.