ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse Rumunia, Bucharest

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Uzyskać tytuł magistra w zakresie finansów i lepiej zrozumieć rynek akcji i jego tendencje. Programy te dadzą Ci wiedzę, dzięki którym możesz najlepiej przewidzieć rynku i wykorzystać go przy użyciu różnych zaawansowanych technik handlowych.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Bukareszt jest stolicą Rumunii i jest kulturalnym, finansowym i przemysłowym centrum kraju. Bukareszt jest też największym miastem w Rumunii, o ponad 3 mln mieszkańców. Posiada 34 kampusów 16 z nich jest uczelni publicznych.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Rumunia, Bucharest. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Finanse, Bucharest Filter

Balanced Scorecard

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2019 Rumunia Bucharest

Balanced Scorecard podejścia do zarządzania wydajnością seminarium jest przeznaczone przede wszystkim dla ludzi, którzy będą z wykorzystaniem metodologii Balanced w ich miejscu pracy Strategicznej karty wyników.

partnerów rentowności

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Bucharest

Uczestnicy dowiedzą się o zachowaniu kosztów i wydatków i dlaczego proces kontroli jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

finanse dla menedżerów niefinansowych

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Wrzesień 2019 Rumunia Bucharest

Moduł ten zapewnia niefinansowych menedżerów praktyczny przewodnik w zakresie finansów, bardzo przydatne w procesie podejmowania decyzji, analizy i poprawy ich wyników spółki.