Filter
Kursy
Rumunia Bucharest Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Kursy: Finanse Rumunia, Bucharest

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Uzyskać tytuł magistra w zakresie finansów i lepiej zrozumieć rynek akcji i jego tendencje. Programy te dadzą Ci wiedzę, dzięki którym możesz najlepiej przewidzieć rynku i wykorzystać go przy użyciu różnych zaawansowanych technik handlowych.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Bukareszt jest stolicą Rumunii i jest kulturalnym, finansowym i przemysłowym centrum kraju. Bukareszt jest też największym miastem w Rumunii, o ponad 3 mln mieszkańców. Posiada 34 kampusów 16 z nich jest uczelni publicznych.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse i w kraju Rumunia, Bucharest. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Finanse, Bucharest

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)

Balanced Scorecard podejścia do zarządzania wydajnością seminarium jest przeznaczone przede wszystkim dla ludzi, którzy będą z wykorzystaniem metodologii Balanced w ich m ... [+]

Cele seminarium:

Balanced Scorecard podejścia do zarządzania wydajnością seminarium jest przeznaczone przede wszystkim dla ludzi, którzy będą z wykorzystaniem metodologii Balanced w ich miejscu pracy Strategicznej karty wyników. Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie:

* Omów zagadnienia tworzenia potrzebę The Balanced Scorecard Methodology * Określ, porównanie, Balanced Scorecard do tradycyjnych metod Metodyka sprawozdawczości finansowej. * Definiowanie i podać przykłady słabiej rozwiniętych wskaźników efektywności * Porozmawiaj, jak zidentyfikować wiodące wskaźniki wydajności * Definiowanie i podać przykłady wskaźników wydajności "finansowych" * Definiowanie i podać przykłady wskaźników wydajności "Klient" * Definiowanie i podać przykłady "proces wewnętrznej" wskaźników efektywności * Definiowanie i podać przykłady wskaźników wydajności "uczenia się i wzrostu" * Opisać wymogi dla pomyślnego wdrożenia Balanced Scorecard Methodology * Lista możliwe odporność na pomyślnego wdrożenia Balanced Scorecard Methodology ... [-]

Rumunia Bucharest
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)

Uczestnicy dowiedzą się o zachowaniu kosztów i wydatków i dlaczego proces kontroli jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. ... [+]

Partnerzy rentowności

3-dniowy moduł przeznaczony do budowania zrozumienia podstawowych pojęć i finansowych, jak indywidualnych i zespołowych działań wpływ rentowności przedsiębiorstwa. Menedżerowie nauczą się zachowania kosztów i wydatków i dlaczego proces kontroli jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Każdy najkorzystniejsza pracownika. zrozumienie Pracownik opłacalności ma zasadnicze znaczenie dla rentowności i wzrostu.

Tematyka:

* Podstawowe pojęcia finansowe o Co to jest zysk? Zainteresowane podmioty o

* Plan pracy

* Plan finansowy: o budżecie o prognozy o rzeczywiste

* Zarządzanie wydajnością Ludzie o o odpowiedzialności o po drodze ... [-]

Rumunia Bucharest
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)

Moduł ten zapewnia niefinansowych menedżerów praktyczny przewodnik w zakresie finansów, bardzo przydatne w procesie podejmowania decyzji, analizy i poprawy ich wyników sp ... [+]

3-dniowy moduł, który zapewnia niefinansowych menedżerów praktyczny przewodnik w zakresie finansów, bardzo przydatne w procesie podejmowania decyzji, analizy i poprawy ich wyników spółki.

Tematyka

zasadami rachunkowości Wprowadzenie do sprawozdania finansowego kluczowych Nagrywanie informacje finansowe Informacje finansowe Wycena aktywów i akcji Rachunek kosztów i budżetowania Przepływy finansowe w przedsiębiorstwie Wskaźniki finansowe zarządzanie kapitałem obrotowym wartości pieniądza w czasie i inwestycji Th odniesieniu e przez organizację rynków kapitałowych zarządzanie finansami - podstawowe pojęcia [-]
Rumunia Bucharest
Wrzesień 2019
Zaoczne
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku