$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Kierownictwo w finansach.Znajdź kursy i krótkie kursy Kierownictwo w finansach

Kurs akademicki w szkolnictwie wyższym odnosi się do konkretnego obszaru studiów w danej dziedzinie, które zwykle trwa około jednej Semestr. Niektóre kursy są łączone z innymi jako część programu studiów, podczas gdy inne są prowadzone w klasach jednostkowym. Tylko to, co jest oczywiście w finansach wykonawczej? Uczestnicy tych kursów przechodzą gruntowny przegląd głównych wy… Czytaj więcej

Kurs akademicki w szkolnictwie wyższym odnosi się do konkretnego obszaru studiów w danej dziedzinie, które zwykle trwa około jednej Semestr. Niektóre kursy są łączone z innymi jako część programu studiów, podczas gdy inne są prowadzone w klasach jednostkowym.

Tylko to, co jest oczywiście w finansach wykonawczej? Uczestnicy tych kursów przechodzą gruntowny przegląd głównych wyzwań i problemów, przed którymi stoi finansowych kierownictwo dzisiejszych dużych firm. Szczególna uwaga została ogólnie przyjęta sprawach, takich jak finanse przedsiębiorstw, globalnej ekonomii, rozwoju przywództwa, zarządzania finansami i rynków kapitałowych, a także do rozwoju różnych umiejętności i narzędzi, które pomagają lepiej kierownictwo ich organizacji do długoterminowego sukcesu.

Ci, którzy ukończyli studia w finansach wykonawczej są lepiej przygotowani do zarządzania wiele kwestii finansowych istotne dla dzisiejszych menedżerów.Dzięki starannej i dogłębnej analizy bieżącej sytuacji finansowej, uczestnicy kursu w lewo z wielu podstawowych umiejętności i narzędzi krytycznych, które mogą być realizowane w ramach własnej firmy lub organizacji.

Nie ma ustalonej koszt tego typu programu akademickiego. Zamiast tego, koszty czesnego różnią się zasadniczo w oparciu o szereg czynników, takich jak długość programu i renomy samej szkoły. Kontakt każdy potencjalny szkołę zainteresowania konkretnych stawek czesnego.

Wielu studentów, którzy ukończyli kurs w zakresie finansów wykonawczym już ustanowić kariery w ramach dużych korporacji. Ci studenci wykorzystują wiedzę zdobytą w toku do dalszego ich celów w położeniu, które już posiadasz. Inni idą na uzyskanie stanowiska w szkolnictwie wyższym. Jeszcze inni, jak znaleźć pracę kontrolerów finansowych, menedżerów podatkowych, księgowych, analityków, wyceny lub dyrektorów i kierowników finansowych głównych globalnych organizacji.

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji na temat kursów finansów wykonawczych powinny zbadać naszą szeroką bazę akademicką związanych programów dostępnych na całym świecie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Valettes's Business School
Manchester, Wielka Brytania

Ten program jest przeznaczony dla menedżerów wyższego i średniego szczebla oraz członków zarządu, którzy mogą potrzebować rozwinąć swoje umiejętności finansowe.

Ten program jest przeznaczony dla menedżerów wyższego i średniego szczebla oraz członków zarządu, którzy mogą potrzebować rozwinąć swoje umiejętności finansowe. -
Kursy
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia