ACADEMICCOURSES

Zaoczne Kursy: Farbowanie włosów Wielka Brytania

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Farbowanie włosów i w kraju Wielka Brytania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Farbowanie włosów, Wielka Brytania Filter

Wyróżnienie w wewnętrznej kontroli jakości procesów i praktyki oceny - poziom 4

Kensington and Chelsea College
Kursy
<
Zaoczne
<
20 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kwalifikacja ta jest przyznawana przez City & Guilds i ma na celu wspieranie oceny i zapewnienie jakości wszystkich praktyk i Kwalifikacji Zawodowych. To ekscytująca możli ...

Czytaj więcej

City & Guilds poziom 4 nagrody w zabarwieniu i korekty

Kensington and Chelsea College
Kursy
<
Zaoczne
<
25 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Poziom 4 Kolor korekcja kwalifikacje jest przeznaczony dla wykwalifikowanych stylistów pracujących w przemyśle dać dogłębnej wiedzy i praktycznego stosowania korygowania kolor ...

Czytaj więcej