close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Farbowanie włosów.Znajdź kursy i krótkie kursy Farbowanie włosów

Wykonywanie kursów to świetny sposób na kontynuowanie nauki, zanim przejdziesz do takiego stopnia, jak studia licencjackie lub magisterskie. Studenci mogą również wykorzystywać go do osobistego rozwoju istniejących zainteresowań. Jakie są kursy w farbowaniu włosów? Kursy te mogą uczyć technik i technologii związanych z każdym aspektem farbowania włosów. Możesz oczekiwać, że… Czytaj więcej

Wykonywanie kursów to świetny sposób na kontynuowanie nauki, zanim przejdziesz do takiego stopnia, jak studia licencjackie lub magisterskie. Studenci mogą również wykorzystywać go do osobistego rozwoju istniejących zainteresowań.

Jakie są kursy w farbowaniu włosów? Kursy te mogą uczyć technik i technologii związanych z każdym aspektem farbowania włosów. Możesz oczekiwać, że zajęcia obejmą korygujące zabarwienie, kolorowanie, podkreśla, lowlights i inne techniki. Możesz być poproszony o zdanie pisemnego lub ustnego egzaminu ze zrozumieniem i może to być praktyczna strona klasy, w tym projekt. Zajęcia mogą również dotyczyć najnowszych osiągnięć w zakresie barwników i technologii stosowanych do barwienia włosów, a nawet obsługi klienta i komunikacji.

Kursy koloryzacji włosów mają kilka zalet. Zdobyte umiejętności mogą obejmować mieszanie kolorów, technik aplikacji i tworzenie nowych, interesujących stylów. Możesz wykorzystać swoją nową wiedzę, aby zwiększyć szanse na zatrudnienie w swojej obecnej dziedzinie. Może ci pomóc w awansie z pozycji, którą już posiadasz lub lepiej służyć obecnym klientom.

Koszt kursu w koloryzacji włosów będzie różnił się w zależności od instytucji uczącej się. Materiały i czas trwania mogą również odgrywać rolę w określeniu kosztu kursu.

Kurs farbowania włosów może przygotować Cię do kariery jako stylistka włosów w salonie lub jako asystentka do włosów dla modelki, aktorki lub osobowości telewizyjnej. Możesz także wykorzystać swoje umiejętności do pracy nad zestawami filmowymi lub z fotografami z czasopism, aby pomóc w przygotowaniu włosów do sfilmowania i sfotografowania. Inną możliwością kariery jest konsultant ds. Farbowania włosów u projektanta mody, pomagający w opracowywaniu modeli dróg startowych i katalogów.

Istnieje wiele miejsc, w których można wziąć udział w kursie koloryzacji włosów. Lokalne szkoły i programy, a także uniwersytety w kraju i za granicą mogą zaoferować dokładnie to, czego szukasz. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Colaiste Dhulaigh College Of Further Education
Coolock , IIrlandia

Ten kurs jest jednodniowym kursem dla praktykantów fryzjerskich zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin w salonie zarejestrowanym w ramach nowego programu National Hairdressing ... +

Ten kurs jest jednodniowym kursem dla praktykantów fryzjerskich zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin w salonie zarejestrowanym w ramach nowego programu National Hairdressing Apprenticeship. -
Kursy
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami