ACADEMICCOURSES

Kursy: Enologia Europa

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Enologię uważa się za naukę wina i winiarstwa. W ramach tych kursów studenci mogą zapoznać się z historią, chemią, produkcją, marketingiem i sprzedażą w odniesieniu do branży winiarskiej. Kursy mogą również obejmować wrażenia zmysłowe wina.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Enologia i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Enologia, Europa Filter

I Poziom Master Course w kuchni włoskiej i enologii

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Kursy
<
Studia dzienne
<
3 miesiące
Język angielski
Włoski
Ośrodek kształcenia

Kurs mistrzowski I poziomu z kuchni włoskiej i enologii składa się z dwóch części: pierwsza składa się z zajęć teoretyczno-praktycznych w centrali ICIF , uzupełnionych edukacy ...

Czytaj więcej

Profesjonalny kurs kuchni włoskiej

DIEFFE Job's Academy
Kursy
<
Studia dzienne
<
3 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studenci kursu zawodowego w kuchni włoskiej

Czytaj więcej