ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Ekwador

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Niektóre z najstarszych uniwersytetów w Ameryce znajdują się w Ekwadorze, zapewnienie uczniom dostępu do możliwości edukacyjnych uziemionych w historii. W tym samym czasie, Ekwador się znaczące postępy w innowacji technologii. Studenci nauki, matematyki i technologii może znaleźć studia w tym kraju szczególnie satysfakcjonujące.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Ekwador. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Oczywiście - Semestr w Ekwadorze

Universidad Espiritu Santo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 semestr Luty 2020 Ekwador Guayaquil

Studenci w semestrze w Ekwadorze Programu mają możliwość uczenia się, ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności językowe hiszpańskich w czasie pobytu w UEES. Oferujemy sześć poziomów nauczania języka hiszpańskiego oraz dwa poziomy zawartości koncentruje się na tych z zaawansowanych umiejętności. Studenci są umieszczone w odpowiednim przebiegu według wykazanej poziomu.

Galápagos Islands January Term - Ekosystemy morskie

IES Abroad
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Ekwador Puerto Baquerizo Moreno

Nie ma takiego miejsca na świecie, jak Wyspy Galapagos. Te liczące 600 milionów kilometrów wybrzeża Ekwadoru wyspy liczące 3,5 miliona lat są domem dla jednych z najrzadszych gatunków na planecie i tam Karol Darwin po raz pierwszy sformułował swoją Teorię doboru naturalnego.

Quito - Badania terenowe

IES Abroad
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry Skontaktuj się ze szkołą Ekwador Quito

Jeśli chcesz poprawić znajomość języka hiszpańskiego, ten program oferuje możliwość szybkiego wzmocnienia hiszpańskiego poprzez rygorystyczny kurs językowy prowadzony przez IES Abroad . Możesz wybrać resztę kursów z opcji dostępnych w IES Abroad i jednym z najwybitniejszych uniwersytetów w Ekwadorze, Universidad San Francisco de Quito (USFQ).

Quito Direct Enrollment - Universidad San Francisco de Quito

IES Abroad
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry Skontaktuj się ze szkołą Ekwador Quito

Będąc w Quito, zapisz się bezpośrednio na Universidad San Francisco de Quito (USFQ) i weź udział w większości kursów na uniwersytecie razem z lokalnymi studentami. Ponieważ USFQ oferuje prawie 1500 kursów w każdym semestrze w szerokim spektrum dyscyplin, uczniowie z niemal dowolnym zainteresowaniem akademickim mogą znaleźć ekscytujące i wymagające opcje rekrutacji.

Bezpośrednia rejestracja na Wyspy Galapagos - GAIAS

IES Abroad
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 semestr Skontaktuj się ze szkołą Ekwador Puerto Ayora

Jest powód, dla którego wielu najsławniejszych naukowców na świecie odwiedziło Wyspy Galapagos - teraz twoja kolej, aby odkryć jedną z najpiękniejszych i najbardziej biologicznie zróżnicowanych lokalizacji na wyspie. Tutaj zdobędziesz praktyczne doświadczenie w takich dziedzinach jak biologia, ekologia, ekologia, ekologia morska i socjologia.