ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy na poziomie menedżerskim: Ekonomia

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Ci, którzy przede wszystkim studiować ekonomię poznać różnice pomiędzy mikroekonomii i makroekonomii. Mikroekonomia obejmuje zachowanie poszczególnych rynków, takich jak gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa oraz ich interakcji. Makroekonomia, z drugiej strony, obejmuje, patrząc na cały gospodarki jako całości.

Zaoczne Szukaj kursów z wybranej dziedziny: Ekonomia. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

9 Wyniki z Ekonomia Filter

Amsterdam - Biznes

IES Abroad
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Dzięki centralnej lokalizacji w Europie i pełnemu statusowi członka w Unii Europejskiej, Holandia jest idealnym miejscem do studiowania za granicą i zrozumienia nie tylko biznesu i ekonomii w Holandii, ale w całej Europie - jej znaczącymi partnerami handlowymi są Niemcy, Belgia , Francja i Zjednoczone Królestwo.

Course in Risk Management in the Global Economy

SOAS University of London
Online Zaoczne 4 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London Singapur Singapore + 2 więcej

Ten darmowy kurs internetowy, napisany i prezentowany przez prof. Pasquale Scaramozzino, dyrektora, CEFIMS i Hong Bo, starszego lektora w ekonomii finansowej, Szkoły Finansowej i Zarządzania, zajmie się w najszerszym kontekście zarządzaniem ryzykiem, co daje możliwość oceny odgrywają kluczową rolę w ryzyku w gospodarce światowej, zarówno pod względem możliwości, jak i potencjalnych zagrożeń.

Kurs ekonomii na poziomie

UK Open College
Online Zaoczne 700 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Ta pełna oczywiście poziom można ukończyć w domu w swoim własnym tempie, z dowolnego miejsca na świecie. Studenci mogą zapisać się w każdej chwili przez 365 dni w roku, a raz zarejestrowane można studiować w ciągu kilku dni. Brak razy zestaw terminowe i bez daty rejestracji. Dostosować swoje badania wokół pracy i rodzinnych zobowiązań dostosowane.

Kurs: Design for Sustainability Online Course - Ekonomiczny wymiar

Gaia Education
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 8 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Forres Kanada Shawnigan Lake Tajlandia Prachuap Khiri Khan Brazylia Rio de Janeiro + 7 więcej

Nigdy nie było lepszego czasu i pilniejszej potrzeby stworzenia bardziej odpornej i partycypacyjnej przyszłości poprzez zwrócenie naszej uwagi na alternatywne paradygmaty ekonomiczne. Jeśli czujesz, że utknąłeś w niepewności co do tego, co możesz zrobić, i pragniesz otworzyć drzwi do tych nowych możliwości, nasz program e-learningowy jest dla Ciebie.

Krótkie kursy nauk ekonomicznych i finansowych

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Luty 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Krótkie kursy nauk ekonomicznych i finansowych

Online Course: Economic Principles and Concepts for the Veterinary Sciences

Elevate Health
Online Zaoczne 6 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Netherlands Online

Kurs ekonomiczny dla menedżerów

Harvard Business School Online
Online Zaoczne 8 tyg. Październik 2019 Stany Zjednoczone Cambridge

Zobacz świat przez pryzmat ekonomii i zdobądź wiedzę i umiejętności, aby stworzyć skuteczną strategię biznesową.

Weiterbildung Ökonom / -W (IUBH)

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 18 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Nasz program szkoleniowy ekonomista / -in (IUBH) umożliwia doskonałą szkolenia lub przekwalifikowania na poziomie uniwersyteckim.

Lokalny rozwój gospodarczy

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Maj 2020 Niderlandy Rotterdam

Uzasadnienie szkolenia - Lokalny rozwój gospodarczy: Kurs koncentruje się na tworzeniu i zarządzaniu wielostronnymi procesami zachodzącymi w lokalnej i regionalnej gospodarce miejskiej.