ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Ekonomia Niderlandy

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Ekonomia i w kraju Niderlandy. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Ekonomia, Niderlandy Filter

Amsterdam - Biznes

IES Abroad
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Dzięki centralnej lokalizacji w Europie i pełnemu statusowi członka w Unii Europejskiej, Holandia jest idealnym miejscem do studiowania za granicą i zrozumienia nie tylko biznesu i ekonomii w Holandii, ale w całej Europie - jej znaczącymi partnerami handlowymi są Niemcy, Belgia , Francja i Zjednoczone Królestwo.

Online Course: Economic Principles and Concepts for the Veterinary Sciences

Elevate Health
Online Zaoczne 6 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Netherlands Online

Lokalny rozwój gospodarczy

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Maj 2020 Niderlandy Rotterdam

Uzasadnienie szkolenia - Lokalny rozwój gospodarczy: Kurs koncentruje się na tworzeniu i zarządzaniu wielostronnymi procesami zachodzącymi w lokalnej i regionalnej gospodarce miejskiej.