ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Ekonomia Europie

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Ekonomia i w kraju Europie. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

7 Wyniki z Ekonomia, Europie Filter

Kurs ekonomii na poziomie

UK Open College
Online Zaoczne 700 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Ta pełna oczywiście poziom można ukończyć w domu w swoim własnym tempie, z dowolnego miejsca na świecie. Studenci mogą zapisać się w każdej chwili przez 365 dni w roku, a raz zarejestrowane można studiować w ciągu kilku dni. Brak razy zestaw terminowe i bez daty rejestracji. Dostosować swoje badania wokół pracy i rodzinnych zobowiązań dostosowane.

Kurs: Design for Sustainability Online Course - Ekonomiczny wymiar

Gaia Education
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 8 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Forres Kanada Shawnigan Lake Tajlandia Prachuap Khiri Khan Brazylia Rio de Janeiro + 7 więcej

Nigdy nie było lepszego czasu i pilniejszej potrzeby stworzenia bardziej odpornej i partycypacyjnej przyszłości poprzez zwrócenie naszej uwagi na alternatywne paradygmaty ekonomiczne. Jeśli czujesz, że utknąłeś w niepewności co do tego, co możesz zrobić, i pragniesz otworzyć drzwi do tych nowych możliwości, nasz program e-learningowy jest dla Ciebie.

Course in Risk Management in the Global Economy

SOAS University of London
Online Zaoczne 4 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London Singapur Singapore + 2 więcej

Ten darmowy kurs internetowy, napisany i prezentowany przez prof. Pasquale Scaramozzino, dyrektora, CEFIMS i Hong Bo, starszego lektora w ekonomii finansowej, Szkoły Finansowej i Zarządzania, zajmie się w najszerszym kontekście zarządzaniem ryzykiem, co daje możliwość oceny odgrywają kluczową rolę w ryzyku w gospodarce światowej, zarówno pod względem możliwości, jak i potencjalnych zagrożeń.

Amsterdam - Biznes

IES Abroad
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam + 1 więcej

Dzięki centralnej lokalizacji w Europie i pełnemu statusowi członka w Unii Europejskiej, Holandia jest idealnym miejscem do studiowania za granicą i zrozumienia nie tylko biznesu i ekonomii w Holandii, ale w całej Europie - jej znaczącymi partnerami handlowymi są Niemcy, Belgia , Francja i Zjednoczone Królestwo.

Online Course: Economic Principles and Concepts for the Veterinary Sciences

Elevate Health
Online Zaoczne 6 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Netherlands Online

Lokalny rozwój gospodarczy

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Rotterdam

Uzasadnienie szkolenia - Lokalny rozwój gospodarczy: Kurs koncentruje się na tworzeniu i zarządzaniu wielostronnymi procesami zachodzącymi w lokalnej i regionalnej gospodarce miejskiej.

Weiterbildung Ökonom / -W (IUBH)

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 18 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Nasz program szkoleniowy ekonomista / -in (IUBH) umożliwia doskonałą szkolenia lub przekwalifikowania na poziomie uniwersyteckim.