ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Egipt

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Egipt jest prawdopodobnie world 's najstarsza cywilizacja. Egipt jest oficjalnie znany jako Arabskiej Republiki Egiptu. Oficjalnym językiem Egiptu jest arabski, ale angielski i francuski są rozumiane przez wielu.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Egipt. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Efektywne zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwem

Zoe Talent Solutions
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 10 dni Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Malezja Kuala Lumpur Egipt Kair Kenia Nairobi Abu Dabi Arabia Saudyjska Rijad + 10 więcej

Ten program zapewni uczestnikom zrozumienie kluczowych aspektów skutecznego zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. Zarys programu szkolenia jest aktualny i odnosi się do wymagań rynku, dzięki czemu dobrze spełnia wszystkie analityczne prognozy dotyczące potrzeb szkoleniowych w określonym obszarze. Spersonalizowana propozycja może być również dostosowana do wymagań szkoleniowych Twojego zespołu.

Technologia informacyjna

EELU Egyptian E-Learning University
Online W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Egipt Egypt Online

Wydział Informatyki i Informatyki ma zapewnić absolwentom umiejętności i wiedzę, aby pomóc im w zdobyciu odpowiednich karier po ukończeniu studiów w dziedzinie informatyki.

Przedmiot: Język arabski Institute (ALI) Intensywny program

AUC The American University in Cairo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Egipt Kair Stany Zjednoczone Nowy Jork + 1 więcej

AUC oferuje studentom międzynarodowym możliwość skupienia się na ich naukę języka arabskiego przez Arabic Language Institute (ALI) Intensywny Program.