ACADEMICCOURSES

Kursy: Edukacja muzyczna Europa

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Uważany za obszerny obszar studiów, edukacja muzyczna może być ukierunkowana na przygotowanie nauczycieli do skutecznego nauczania pojęć muzycznych dla studentów. Niektóre tematy, które można omówić, obejmują uczenie uczniów rozpoznawania, czytania i komponowania muzyki, a także treningu wydajności. 

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Edukacja muzyczna i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Edukacja muzyczna, Europa Filter

Curs d'especialització Mètode Musica per Créixer per nens i nenes de 0 a 3 anys

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Kursy
<
Studia dzienne
Kataloński
Ośrodek kształcenia

«Música per Créixer» to metodologia stworzona przez Eulàlia Abad, skierowana do dzieci w wieku od 0 do 5 lat, owoc badań Molts Anys de Treball przy użyciu prestiżowych metodol ...

Czytaj więcej