ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Doradztwo Szwajcaria

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Większość programów poradnictwa oferują studentom psychologii i różnorodność zajęć klinicznych do wyboru. Niektóre typowe tematy to teorie i podejścia do poradnictwa, metody badawcze, grupy umiejętności ułatwień, problemy etyczne, poradnictwo dla rodzin i par, oraz uraz poradnictwo.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Doradztwo i w kraju Szwajcaria. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Doradztwo, Szwajcaria Filter

Kurs wspierający ofiary przemocy domowej - The University of Sheffield

FutureLearn
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
3 tyg.
Język angielski
Online

Naucz się rozpoznawać oznaki przemocy domowej i wspierać osoby, które przeżyły przemoc, jako pracownik służby zdrowia lub opieki społecznej.

Czytaj więcej

Co to jest poradnictwo genetyczne? Kurs - Kursy zaawansowane Wellcome Genome Campus i konferencje naukowe

FutureLearn
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6 tyg.
Język angielski
Online

Dowiedz się o poradnictwie genetycznym io tym, co doradcy genetyczni robią z tym kursem online dla pracowników służby zdrowia.

Czytaj więcej