ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Doradztwo Ameryka Północna

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Obszar poradnictwo obejmuje szeroką gamę tematów ostrości. W zależności od programu, uczniowie mogą nauczyć się pomagać innym poradzić sobie z depresja, niepokój, problemy z relacjami, nadużycia seksualne, nadużywanie substancji, zaburzenia jedzenia lub zmiany kariery.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Doradztwo i w kraju Ameryka Północna. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

4 Wyniki z Doradztwo, Ameryka Północna Filter

Specjalista ds. Edukacji: doradztwo (bez certyfikacji)

University of West Alabama Online
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Dowiedz się więcej o tym, jak najlepiej angażować się w metody świadomego doradztwa, aby angażować uczniów ze wszystkich środowisk za pośrednictwem specjalisty ds. Edukacji w ...

Czytaj więcej

Kurs wspierający ofiary przemocy domowej - The University of Sheffield

FutureLearn
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
3 tyg.
Język angielski
Online

Naucz się rozpoznawać oznaki przemocy domowej i wspierać osoby, które przeżyły przemoc, jako pracownik służby zdrowia lub opieki społecznej.

Czytaj więcej

Wiedza mediacji

Ambra College
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
220 godziny
Język angielski
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia
Online

Międzynarodowa Szkoła Mediacja - EIM to innowacyjny program rozwoju praktyk mediacyjnych i praktyk współpracy w Brazylii. Opracowany przez dialog i AMBRA College Institute, os ...

Czytaj więcej

Co to jest poradnictwo genetyczne? Kurs - Kursy zaawansowane Wellcome Genome Campus i konferencje naukowe

FutureLearn
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6 tyg.
Język angielski
Online

Dowiedz się o poradnictwie genetycznym io tym, co doradcy genetyczni robią z tym kursem online dla pracowników służby zdrowia.

Czytaj więcej