ACADEMICCOURSES

Dania kuchni międzynarodowej kursy Florencja

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Florence jest jednym z najbardziej zaludnionym miastem Włoch. To miejsce słynie z instytucjami sztuki. Co więcej, instytucje, takie jak Florencja University of Arts stara się zapewnić dobrą jakość sztuki edukacji opartej. Te instytucje edukacyjne koncentrują się na ponad wszystkimi groomingu uczniów.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Dania kuchni międzynarodowej i w kraju Włochy, Florencja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Dania kuchni międzynarodowej, Florencja Filter

Szef kuchni

La Scuola di Cucina - Cuisine Academy
Kursy
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Zaprojektowane dla tych, którzy chcą osiągnąć wysoki poziom specjalizacji w kuchni włoskiej.

Czytaj więcej

Piekarz i piekarz

La Scuola di Cucina - Cuisine Academy
Kursy
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Pizza Chef & Baker Oczywiście profesjonalnie kwalifikuje się tych, którzy dążą do pracy w przemyśle piekarniczym i pizzerii.

Czytaj więcej