ACADEMICCOURSES

Kursy w Cypr

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Cypr, oficjalnie Republika Cypru, to wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym Wschodniej. Cypr jest trzecią co do wielkości i trzecim najludniejszym wyspa na Morzu Śródziemnym, a państwo członkowskie Unii Europejskiej.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Cypr. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Konwertuj na poświadczenie EASA

Crew Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 dni Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca

Załogi kabinowe, które nie posiadają waluty z powodu nieobecności w wykonywaniu obowiązków pasażerskich przez okres dłuższy niż 5 lat, a załogi kabinowe, które posiadają kwalifikacje poza personelem pokładowym, mogą teraz łatwo przekształcić się w ZAINTERESOWANIE ZAINSTALOWANEJ KABINY EASA.

Zaświadczenie personelu pokładowego

Crew Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 dni Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca

Kurs obejmuje wszystkie szkolenia teoretyczne i praktyczne zgodnie z EU 290/2012, Załącznik V i Dodatek 1 do Części CC.

Zarządzanie hotelem i nadzór nad cateringiem

Kasa High School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Cypr Nikozja

Kasa High School jest naszą średnią szkołą wyższą założoną w 1961 roku. Przyjmujemy zagranicznych uczniów w wieku od 16 do 20 lat, którzy ukończyli 10. klasę, liceum (matric) w swoim kraju. Posiadając certyfikat KHS Leaving Certificate, będą mogli łatwo zostać przyjęci na uniwersytet lub college na całym świecie.

Oczywiście w ιατα / FIATA towary niebezpieczne początkowa / charakterze powtarzającym

Airtravel Aviation Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Cypr Strovolos

Program edukacyjny IATA, Cargo i niebezpiecznych Towary regulaminu składa się z kursu, związane z przeniesieniem ładunku w dziedzinie lotnictwa. Program skupia się na pełnym zrozumieniu i zastosowaniu w praktyce podręczniku IATA, niebezpiecznych towarów do transportu lotniczego.

Oczywiście w IATA wprowadzające cargo

Airtravel Aviation Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Cypr Strovolos

Absolwenci i posiadacze dyplomu IATA / FIATA Introductory mają wszystkie niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy w sektorze transportu towarowego. Są w stanie dokonać uzgodnień i rezerwacji w transporcie międzynarodowym. Mają możliwość obliczenia prawidłowych wartości i odpowiadające im opłaty za drobnicy i ładunków specjalnych. Do odpowiedzi z prawidłowymi i przydatnych rad dla klientów na towary transportowych. Wreszcie mógł zakończyć lotniczy list przewozowy na podstawie przepisów i procedur IATA.

Oczywiście w IATA / FIATA wprowadzające cargo

Airtravel Aviation Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Cypr Strovolos

IATA / FIATA ciężarowy Kurs wprowadzający

Oczywiście w IATA personelu pokładowego w lotnictwie

Airtravel Aviation Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Cypr Strovolos

Jednym z głównych priorytetów lotnictwa jest specjalistyczne szkolenia personelu pokładowego. Absolwenci i posiadacze IATA Lotnictwa kabina załogi Dyplom mają zdolność do poruszania się na rynku, który oferuje wyjątkowe doświadczenia, korzyści i natychmiastowe odtworzenie w obu linii lotniczych oraz o spółkach zagranicznych. Program został zaprojektowany przez IATA i obejmuje wszystkie niezbędne umiejętności i wiedzy odnoszących się do zawodu w stosunku do sprzętu ratowniczego, procedury stosowane przez opiekunów w ramach zagadnień serwisowych samolotów i pasażerów.