Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy Cultural Studies.Znajdź kursy i krótkie kursy Cultural Studies

Istnieje wiele rodzajów kursów. Kursy wymagają szeregu podstawowych przedmiotów programowych, które należy podjąć w celu ukończenia programu. Kursy mogą być również podejmowane indywidualnie. Zazwyczaj trwają one przez jeden semestr akademicki.

Co to jest kurs w kulturoznawstwie? To pole bada sposób, w jaki kultura wpływa, tworzy i przetwarza indywidualne doświadczenia, relacje społeczne, władzę i życie codzienne. Kursy łączą mocne strony nauk społecznych i humanistycznych, czerpiąc z metod i teorii z socjologii, historii, ekonomii, literaturoznawstwa, komunikacji i antropologii kulturowej. Kursy z zakresu kulturoznawstwa koncentrują się na perspektywach i praktykach w różnych kulturach, w tym w regionach Azji, Afryki, Ameryki i Ameryki Łacińskiej. Często zwracają uwagę na strukturę klasową, ideologię, etykę, pokolenia i inne istotne czynniki.

Studenci studiów kulturoznawczych uczą się łączenia teorii z badaniami i są w stanie lepiej zrozumieć ludzi z otoczenia. Ponadto uczniowie rozwijają międzynarodową wrażliwość kulturową, czyniąc ich bardziej wrażliwymi na różne kultury.

Ponieważ kursy mogą być oferowane przez różne instytucje o różnych celach, koszty mogą nie być takie same w różnych instytutach. Jeśli znajdziesz kurs, który Cię interesuje, skontaktuj się z gospodarzem, aby uzyskać informacje dotyczące kosztów.

Wiele osób, które specjalizują się w kulturoznawstwie, osiąga sukcesy jako artyści, politycy, profesorowie, prawnicy, wydawcy, doradcy rządowi i badacze. Silne umiejętności pisemne i werbalne powodują, że studenci kwalifikują się do pracy jako copywriterzy, bibliotekarze, dziennikarze, redaktorzy i agenci literaccy. Kreatywne umiejętności rozwiązywania problemów przygotowują studentów do pracy jako asystenci reklamowi, menedżerowie marketingu, autorzy zdjęć i nauczyciele. Szeroki zakres i elastyczność zrozumienia przez studentów kultury, umożliwia przemieszczanie się między branżami medialnymi.

Wiele kursów kulturoznawczych jest dostępnych online. Głębokość i zakres tych kursów zależy od uczelni oferującej je i ogólnego celu. Kursy wprowadzające to świetny sposób na przetestowanie wód potencjalnego kierunku studiów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

42 Wyniki z Cultural Studies

University of California, Berkeley

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia wyjątkową okazję do odwiedzenia międzynarodowych studentów, aby wziąć udział w kursach o wysokiej jakości u boku s ... [+]

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia wyjątkową okazję do odwiedzenia międzynarodowych studentów, aby wziąć udział w kursach o wysokiej jakości u boku studentów UC Berkeley w programie krótkoterminowych studiów zagranicznych przez okres jednego lub dwóch semestrów. BISP zapewnia sponsoring i niezbędne pismo z zaproszeniem do uzyskania wizy studenckiej dla wykwalifikowanych studentów, którzy zapisują się na kursy płatne. Oferujemy również solidny program działań i wsparcia dla studentów, którzy otrzymują bardzo poszukiwane "Doświadczenie Berkeley".

W każdym semestrze BISP sponsoruje ponad 350 zagranicznych studentów z całego świata, którzy lubią brać udział w zajęciach w słynnym na całym świecie Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Mają tutaj dość dobre wyniki i mają fantastyczne doświadczenie zarówno w klasie, jak i poza nią. Studenci BISP często przenoszą te kursy z powrotem na swoje macierzyste uniwersytety w celu spełnienia wymagań stopnia.... [-]

Stany Zjednoczone Berkeley
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chichester College

Więcej niż tylko kurs językowy, badanie Year Abroad pozwala studiować przedmioty akademickie z uczniami w Wielkiej Brytanii. Czas trwania: 1, 2 lub 3 terms.This Oczywiści ... [+]

Więcej niż tylko kurs językowy, badanie Year Abroad pozwala studiować przedmioty akademickie z uczniami w Wielkiej Brytanii. Czas trwania: 1, 2, lub 3 warunkach. Ten kurs to doskonała okazja, aby mieć luki letnie doświadczenie w Wielkiej Brytanii.

Możesz uczyć się A-level lub przedmioty zawodowe studentów z Wielkiej Brytanii i poprawić swoje umiejętności językowe z międzynarodowych studentów w zajęciach Ogólne angielskich.

Rok akademicki Study

Wybieraj spośród 10 diffe par rent podlegających

B2 angielski jest wymagany do wejścia Badanie dwóch przedmiotów ze studentami UK A-level i uczyć się angielskiego z innymi międzynarodowymi studentami Program ma na celu opracowanie swoją akademicką wiedzę przedmiotową i poprawić swój angielski. Pozwala również pełną analizę UK doświadczenie za granicą Wybierz parę tematów, które najlepiej odpowiadają Twoim zainteresowaniom, a my przygotujemy Studium harmonogram - pomieszczenia są ograniczone, dlatego należy stosować na początku Zawodowe Studium Rok ... [-]
Wielka Brytania Pulborough Chichester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program

Twój syn lub córka będzie miał okazję cieszyć się swoją młodością - energiczną, energiczną i ciekawą, aby poznać wiele różnych kultur na czterech kontynentach. ... [+]

Nasz program

Nic nie przygotuje cię, gdy natkniesz się na dumę lwów odpoczywających pod drzewem w Parku Narodowym Atosha w Namibii. Tak samo jest w przypadku, gdy nagle wybiegałeś pieszo i masz przed sobą "diabelskie gardło" oraz pokaz niezwykłej mocy Natury w wodospadach Iguazú, Argentyna / Brazylia. Wielkie Himalaje zahipnotyzują cię w Darjeeling w Indiach, Pokhara i Jomsom w Nepalu.

Bardziej subtelną demonstracją wspaniałości świata jest doświadczanie i życie wśród ludzi w ich wyjątkowych regionach. Społeczności takie jak Varanasi, Indie, Medina (zamknięte stare miasta w obrębie starożytnych murów) w Fezie, Meknes i Marrakeszu w Maroku podkreślają, jak ludzie żyli nieprzerwanie od setek lat. Stanie się częścią tej społeczności jest najbardziej zapadającym w pamięć i docenianiem tego, w jaki sposób jej obywatele nadal żyją z powodzeniem.... [-]

Stany Zjednoczone Santa Fe
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International School of Advanced Learning

Poznaj Boston i odkryj kulturę - cały czas zanurzając się w języku angielskim i przyswajając sobie życie lokalne. ... [+]

"Hej, kolego, mam dziś 2 bilety na Sox w Fenway, zainteresowany? Weź przyjaciółkę, kolego przyjaciela, nie ma znaczenia dla mnie ".

"Posłuchaj, masz plany później? Myślałam o tym, żeby złapać kawałek i zimno i sittin 'przez Charles. Daj mi znać, stary.

Nauczymy się nawet, jak udoskonalić lokalny akcent - więc możesz iść do domu brzmi jak tubylcy Bostonian!

ZAWARTOŚĆ PROGRAMU

Badanie języka poprzez kulturę

[-]
Stany Zjednoczone Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tygodnie
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IAS College

Za pośrednictwem AQUAS uczniowie z zagranicy mają możliwość otrzymania certyfikatu końcowego egzaminu "Fachhochschulreife", który pozwala na dalsze studia licen ... [+]

O AQUAS

AQUAS - Kwalifikacje akademickie dla Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Niemczech przez IAS College i Designschule Schwerin:

Za pośrednictwem AQUAS uczniowie z zagranicy mają możliwość otrzymania certyfikatu końcowego egzaminu "Fachhochschulreife", który pozwala na dalsze studia licencjackie na niemieckich uniwersytetach nauk stosowanych później.

Studenci mogą kontynuować naukę dowolnego przedmiotu wyboru oferowanego przez University of Applied Sciences.

Warunki przyjęć

Kto może ubiegać się o AQUAS?

- klasa 11 lub klasa 12 zakończona i dodatkowe świadectwo w jak najszerszym zakresie umiejętności technicznych (staż, dowolne doświadczenie zawodowe lub kursy certyfikatów,... [-]

Niemcy Lübeck
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loxdale English Centre

Angielski kurs "Plus" łączy w sobie nasz bardzo popularny kurs języka angielskiego ogólnego z ekscytującym zakresem tematów kulturalnych i edukacyjnych, takich ... [+]

Angielski kurs "Plus" łączy w sobie nasz bardzo popularny kurs języka angielskiego ogólnego z ekscytującym zakresem tematów kulturalnych i edukacyjnych, takich jak sztuka, ogrodnictwo, moda, teatr, sitodruk, fotografia, badania nad środowiskiem, media, kultura brytyjska i kreatywny angielski.

W poniedziałkowe popołudnia, w cotygodniową rozmowę, a następnie w środę i czwartek po południu, będziesz uczyć się angielskiego przedmiotu, który wybrałeś.

Zaangażowanie Cię w ten wyjątkowy program zapewni ci jeszcze szersze zrozumienie języka angielskiego na głębszym, kulturowym poziomie. Możesz wybierać tyle przedmiotów, ile chcesz, a otrzymasz przyjazne wsparcie i zachętę od naszych wykwalifikowanych nauczycieli na każdym kroku.... [-]

Wielka Brytania Brighton
April 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 30 tygodnie
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Accademia del Lusso

Cele kursu: przygotować studentów w języku włoskim, uczyć ich o kulturze włoskiej ... [+]

Kursy przygotowawcze są dostępne dla osób, które już zapisały się na kurs magisterski, roczny intensywny lub 3-letni w Accademia del Lusso . Odbywają się one w miesiącach poprzedzających każdy rok akademicki, zwykle od lipca do października.

Kursy przygotowawcze są skierowane do uczniów, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności językowe przed rozpoczęciem kolejnego kursu Fashion lub Design w Accademia del Lusso . Pomagają również uczniom zrobić pierwszy krok w kierunku udanej integracji w nowym środowisku społecznym i zawodowym w Mediolanie.

Cele kursu

Aby przygotować uczniów w języku włoskim, naucz ich o włoskiej kulturze

Niektóre przedmioty nauczane w tym programieJęzyk włoski: gramatykaTechniczny żargon związany z sektorem modyWyprodukowane we WłoszechKultura włoskaStrukturaCzas trwania: 3 miesiąceTryb obecności: pełny etat (obowiązkowy)Język: włoskiOgraniczony rozmiar klasyWymagania wstępne... [-]
Włochy Milan
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALICANTE – ELE USAL

Ten Superintensive kurs oferuje studentom możliwość łączenia się języka hiszpańskiego i kultury intensywny kurs (15 godzin tygodniowo) z 5-godzina tygodniowo rozmowy lub ... [+]

Opis

Nasze hiszpański język i kultura kursy przeznaczone są dla studentów, którzy chcą nauczyć się hiszpańskiego w Alicante. Są one oferowane na wszystkich poziomach poziom biegłości językowej (A1-A2-B1-B2-C1-C2).

Głównym celem tego intensywnego kursu jest doskonalenie kompetencji językowej studentów w ramach zanurzeniową środowiska kulturowego i dzięki komunikatywnej metodologii w klasie.

Nasze kursy oferują znaczącą praktykę gramatyki, słownictwa, ustnej i pisemnej wypowiedzi, wszystko to przy użyciu rzeczywistych sytuacjach i tekstów.

Harmonogram

Od poniedziałku do piątku od 9:00 am a 12:30 (z przerwą 30 minut) i od 13:00 do 14:00. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie części ustnej test kwalifikacyjny w Internecie w pierwszym dniu zajęć tak, że możemy bardziej precyzyjnie określić poziom hiszpańskiego. To Superintensywny kurs oferuje studentom możliwość łączenia się języka hiszpańskiego i kultury intensywny kurs (15 godzin tygodniowo) z 5-godzina tygodniowo rozmowy lub hiszpańskiego do konkretnych celów kursu. ... [-]

Hiszpania Alicante
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
BAU International Academy of Rome

Włoski dla obcokrajowców [50H od 15 LIPCA DO 10 SIERPNIA] ... [+]

Włoski dla obcokrajowców [50H od 15 LIPCA DO 10 SIERPNIA]Zawartość

Ten kurs jest przeznaczony dla początkujących i pre-intermediate prelegentów, aby zdobyć umiejętność angażowania się w podstawowe i znaczące rozmowy o sztuce i kulturze.

Moduł ten wymaga 50 godzin kontaktowych w klasach frontalnych, w rozmowach drogowych i dyskusjach na temat rzeczywistych problemów życia codziennego od 15 lipca do 10 sierpnia.

Oszacowanie

Umiejętności ustne i gramatyczne zdobyte podczas kursu zostaną ocenione na zakończenie programu wraz z egzaminem pisemnym i Q

Warunki przyjęć:

Po wypełnieniu formularza online wyślij nam e-mail na adres: info@baurome.Com z następującymi dokumentami:... [-]

Włochy Rome
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
50 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Specjalnie zaprojektowany, aby poprawić znajomość języka niemieckiego, program ten opiera się na bogatej kulturze i tradycjach Berlina, aby połączyć naukę z żywą historią ... [+]

Przegląd

Gdy tylko zejdziesz z samolotu w Berlinie, poczujesz jego energię. To miejsce nowych pomysłów, gdzie zrównoważona technologia i nowoczesny design to sposób na życie, a galerie sztuki można znaleźć niemal na każdym rogu. Ale nie zapominajcie, że to dynamiczne miasto jest także centrum nowoczesnej historii Europy - nie ma sobie równych, pozostawiając swoje piętno na politycznej, społecznej i kulturalnej historii XX wieku. Zapraszamy do studiowania w Berlinie i zwiedzania jednego z najbardziej tętniących życiem miast na świecie. Specjalnie zaprojektowany, aby poprawić znajomość języka niemieckiego, program ten opiera się na bogatej kulturze i tradycjach Berlina, aby połączyć naukę z żywą historią miasta.... [-]

Niemcy Berlin
March 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Globalizacja połączeń wspieranych przez Internet zwiększyła przepływ informacji, które przebiegają poprzecznie i bez jakichkolwiek membran. Sieci społecznościowe stały si ... [+]

Podstawowe informacje

Tytuł: Kurs fałszywych wiadomości Własny tytuł: Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset Tryb studiów: Cena: 1250 euro (patrz zniżki) Czas trwania: 60 godzin

Prezentacja i Cele

Prezentacja: Globalizacja połączeń wspieranych przez Internet zwiększyła przepływ informacji, które przebiegają poprzecznie i bez jakichkolwiek membran. Sieci społecznościowe stały się dostępnymi, szybkimi i uniwersalnymi kanałami do przekazywania wszelkich pomysłów. Również w przypadku fałszywych wiadomości lub fałszywych wiadomości, które dzięki sieciom i nowym technologiom szybko się rozprzestrzeniają z poziomem zaawansowania, jakiego nigdy nie było.... [-]

Hiszpania Madrid
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
60 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Uniwersytet w Johannesburgu

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 tygodnie
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Almeria

Silny wpływ, jaki wywierają studenci z zagranicy na kulturę, obyczaje i tradycje śródziemnomorskie, sprawia, że wskazane jest nadanie takiego kursu, w którym intensywne u ... [+]

Wprowadzenie

Silny wpływ, jaki wywierają studenci z zagranicy na kulturę, obyczaje i tradycje śródziemnomorskie, sprawia, że wskazane jest nadanie takiego kursu, w którym intensywne ujawnianie kultury śródziemnomorskiej zostanie połączone z wytycznymi dotyczącymi zdrowia studentów szkół wyższych, ich ewentualnych obaw związanych z tym zjawiskiem. i ich integrację w kampusie uniwersyteckim, takie jak godziny, które utrzymują zdrowie jako jeden z jego celów. Mity i tematy dotyczące kultury śródziemnomorskiej muszą od samego początku zastąpić prawdziwą, obszerną, rygorystyczną i ściśle akademicką informacją. W związku z tym, wprowadzenie zagranicznych studentów do punktu widzenia, który łączy cechy kultury śródziemnomorskiej z wglądem, że w tym przypadku Universidad de Almería może dać o sobie, jak znajduje się w czasie i przestrzeni środowiska, które aspiruje do posiadania własnej tożsamości i osobliwość.... [-]

Hiszpania Almería
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ILISA Language School

Nasz program skupia się na dostarczaniu ochotnik jednostkom praktyczne doświadczenie; Stąd, odgrywa dużą rolę w rozwoju ich kariery. Wolontariusze będą zaangażowane w dzi ... [+]

Nasz program skupia się na dostarczaniu ochotnik jednostkom praktyczne doświadczenie; Stąd, odgrywa dużą rolę w rozwoju ich kariery. Wolontariusze będą zaangażowane w działania, które odpowiadają na zidentyfikowane potrzeby społeczności w celu podniesienia świadomości na temat aktualnych problemów. Student będzie mógł rozwijać swoje umiejętności analityczne, umiejętności społecznych i obowiązki etyczne.

Program Wolontariat koncentruje się na doświadczenie edukacyjne w połączeniu z obsługą społeczności, dając wolontariuszowi możliwość do rozszerzania swojej wiedzy i świadomości na określonym obszarze.

Zalety programu Ciesz się doświad... [-]
Kostaryka San Pedro
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 12 tygodnie
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ActiLingua Academy

Zdefiniować zawartość kursu językowego siebie, co prowadzi do maksymalizacji wejściu w jeden na jeden sesje z własnego nauczyciela (-ów). ... [+]

Zdefiniować zawartość kursu językowego siebie, co prowadzi do maksymalizacji wejściu w jeden na jeden sesje z własnego nauczyciela (-ów).

Lekcje: 10-40 lekcji tygodniowo 2, 4, 6 lub 8 lekcji dziennie + 5 lekcje kulturowe / Specjalny program procentowej. (1 lekcja = 45 minut) https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/individual-german-tuition/

[-]
Austria Vienna
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 12 tygodnie
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku