Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy Cultural Studies.Znajdź kursy i krótkie kursy Cultural Studies

Istnieje wiele rodzajów kursów. Kursy wymagają szeregu podstawowych przedmiotów programowych, które należy podjąć w celu ukończenia programu. Kursy mogą być również podejmowane indywidualnie. Zazwyczaj trwają one przez jeden semestr akademicki.

Co to jest kurs w kulturoznawstwie? To pole bada sposób, w jaki kultura wpływa, tworzy i przetwarza indywidualne doświadczenia, relacje społeczne, władzę i życie codzienne. Kursy łączą mocne strony nauk społecznych i humanistycznych, czerpiąc z metod i teorii z socjologii, historii, ekonomii, literaturoznawstwa, komunikacji i antropologii kulturowej. Kursy z zakresu kulturoznawstwa koncentrują się na perspektywach i praktykach w różnych kulturach, w tym w regionach Azji, Afryki, Ameryki i Ameryki Łacińskiej. Często zwracają uwagę na strukturę klasową, ideologię, etykę, pokolenia i inne istotne czynniki.

Studenci studiów kulturoznawczych uczą się łączenia teorii z badaniami i są w stanie lepiej zrozumieć ludzi z otoczenia. Ponadto uczniowie rozwijają międzynarodową wrażliwość kulturową, czyniąc ich bardziej wrażliwymi na różne kultury.

Ponieważ kursy mogą być oferowane przez różne instytucje o różnych celach, koszty mogą nie być takie same w różnych instytutach. Jeśli znajdziesz kurs, który Cię interesuje, skontaktuj się z gospodarzem, aby uzyskać informacje dotyczące kosztów.

Wiele osób, które specjalizują się w kulturoznawstwie, osiąga sukcesy jako artyści, politycy, profesorowie, prawnicy, wydawcy, doradcy rządowi i badacze. Silne umiejętności pisemne i werbalne powodują, że studenci kwalifikują się do pracy jako copywriterzy, bibliotekarze, dziennikarze, redaktorzy i agenci literaccy. Kreatywne umiejętności rozwiązywania problemów przygotowują studentów do pracy jako asystenci reklamowi, menedżerowie marketingu, autorzy zdjęć i nauczyciele. Szeroki zakres i elastyczność zrozumienia przez studentów kultury, umożliwia przemieszczanie się między branżami medialnymi.

Wiele kursów kulturoznawczych jest dostępnych online. Głębokość i zakres tych kursów zależy od uczelni oferującej je i ogólnego celu. Kursy wprowadzające to świetny sposób na przetestowanie wód potencjalnego kierunku studiów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

42 Results in Cultural Studies

University of California, Berkeley

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia wyjątkową okazję do odwiedzenia międzynarodowych studentów, aby wziąć udział w kursach o wysokiej jakości u boku s ... [+]

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia wyjątkową okazję do odwiedzenia międzynarodowych studentów, aby wziąć udział w kursach o wysokiej jakości u boku studentów UC Berkeley w programie krótkoterminowych studiów zagranicznych przez okres jednego lub dwóch semestrów. BISP zapewnia sponsoring i niezbędne pismo z zaproszeniem do uzyskania wizy studenckiej dla wykwalifikowanych studentów, którzy zapisują się na kursy płatne. Oferujemy również solidny program działań i wsparcia dla studentów, którzy otrzymują bardzo poszukiwane "Doświadczenie Berkeley".

W każdym semestrze BISP sponsoruje ponad 350 zagranicznych studentów z całego świata, którzy lubią brać udział w zajęciach w słynnym na całym świecie Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Mają tutaj dość dobre wyniki i mają fantastyczne doświadczenie zarówno w klasie, jak i poza nią. Studenci BISP często przenoszą te kursy z powrotem na swoje macierzyste uniwersytety w celu spełnienia wymagań stopnia.... [-]

Stany Zjednoczone Berkeley
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Chichester College

Więcej niż tylko kurs językowy, badanie Year Abroad pozwala studiować przedmioty akademickie z uczniami w Wielkiej Brytanii. Czas trwania: 1, 2 lub 3 terms.This Oczywiści ... [+]

Więcej niż tylko kurs językowy, badanie Year Abroad pozwala studiować przedmioty akademickie z uczniami w Wielkiej Brytanii. Czas trwania: 1, 2, lub 3 warunkach. Ten kurs to doskonała okazja, aby mieć luki letnie doświadczenie w Wielkiej Brytanii.

Możesz uczyć się A-level lub przedmioty zawodowe studentów z Wielkiej Brytanii i poprawić swoje umiejętności językowe z międzynarodowych studentów w zajęciach Ogólne angielskich.

Rok akademicki Study

Wybieraj spośród 10 diffe par rent podlegających

B2 angielski jest wymagany do wejścia Badanie dwóch przedmiotów ze studentami UK A-level i uczyć się angielskiego z innymi międzynarodowymi studentami Program ma na celu opracowanie swoją akademicką wiedzę przedmiotową i poprawić swój angielski. Pozwala również pełną analizę UK doświadczenie za granicą Wybierz parę tematów, które najlepiej odpowiadają Twoim zainteresowaniom, a my przygotujemy Studium harmonogram - pomieszczenia są ograniczone, dlatego należy stosować na początku Zawodowe Studium Rok ... [-]
Wielka Brytania Pulborough Chichester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program

Twój syn lub córka będzie miał okazję cieszyć się swoją młodością - energiczną, energiczną i ciekawą, aby poznać wiele różnych kultur na czterech kontynentach. ... [+]

Nasz program

Nic nie przygotuje cię, gdy natkniesz się na dumę lwów odpoczywających pod drzewem w Parku Narodowym Atosha w Namibii. Tak samo jest w przypadku, gdy nagle wybiegałeś pieszo i masz przed sobą "diabelskie gardło" oraz pokaz niezwykłej mocy Natury w wodospadach Iguazú, Argentyna / Brazylia. Wielkie Himalaje zahipnotyzują cię w Darjeeling w Indiach, Pokhara i Jomsom w Nepalu.

Bardziej subtelną demonstracją wspaniałości świata jest doświadczanie i życie wśród ludzi w ich wyjątkowych regionach. Społeczności takie jak Varanasi, Indie, Medina (zamknięte stare miasta w obrębie starożytnych murów) w Fezie, Meknes i Marrakeszu w Maroku podkreślają, jak ludzie żyli nieprzerwanie od setek lat. Stanie się częścią tej społeczności jest najbardziej zapadającym w pamięć i docenianiem tego, w jaki sposób jej obywatele nadal żyją z powodzeniem.... [-]

Stany Zjednoczone Santa Fe
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
International School of Advanced Learning

Poznaj Boston i odkryj kulturę - cały czas zanurzając się w języku angielskim i przyswajając sobie życie lokalne. ... [+]

"Hej, kolego, mam dziś 2 bilety na Sox w Fenway, zainteresowany? Weź przyjaciółkę, kolego przyjaciela, nie ma znaczenia dla mnie ".

"Posłuchaj, masz plany później? Myślałam o tym, żeby złapać kawałek i zimno i sittin 'przez Charles. Daj mi znać, stary.

Nauczymy się nawet, jak udoskonalić lokalny akcent - więc możesz iść do domu brzmi jak tubylcy Bostonian!

ZAWARTOŚĆ PROGRAMU

Badanie języka poprzez kulturę

[-]
Stany Zjednoczone Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
IAS College

Za pośrednictwem AQUAS uczniowie z zagranicy mają możliwość otrzymania certyfikatu końcowego egzaminu "Fachhochschulreife", który pozwala na dalsze studia licen ... [+]

O AQUAS

AQUAS - Kwalifikacje akademickie dla Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Niemczech przez IAS College i Designschule Schwerin:

Za pośrednictwem AQUAS uczniowie z zagranicy mają możliwość otrzymania certyfikatu końcowego egzaminu "Fachhochschulreife", który pozwala na dalsze studia licencjackie na niemieckich uniwersytetach nauk stosowanych później.

Studenci mogą kontynuować naukę dowolnego przedmiotu wyboru oferowanego przez University of Applied Sciences.

Warunki przyjęć

Kto może ubiegać się o AQUAS?

- klasa 11 lub klasa 12 zakończona i dodatkowe świadectwo w jak najszerszym zakresie umiejętności technicznych (staż, dowolne doświadczenie zawodowe lub kursy certyfikatów,... [-]

Niemcy Lübeck
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ALICANTE – ELE USAL

Ten Superintensive kurs oferuje studentom możliwość łączenia się języka hiszpańskiego i kultury intensywny kurs (15 godzin tygodniowo) z 5-godzina tygodniowo rozmowy lub ... [+]

Opis

Nasze hiszpański język i kultura kursy przeznaczone są dla studentów, którzy chcą nauczyć się hiszpańskiego w Alicante. Są one oferowane na wszystkich poziomach poziom biegłości językowej (A1-A2-B1-B2-C1-C2).

Głównym celem tego intensywnego kursu jest doskonalenie kompetencji językowej studentów w ramach zanurzeniową środowiska kulturowego i dzięki komunikatywnej metodologii w klasie.

Nasze kursy oferują znaczącą praktykę gramatyki, słownictwa, ustnej i pisemnej wypowiedzi, wszystko to przy użyciu rzeczywistych sytuacjach i tekstów.

Harmonogram

Od poniedziałku do piątku od 9:00 am a 12:30 (z przerwą 30 minut) i od 13:00 do 14:00. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie części ustnej test kwalifikacyjny w Internecie w pierwszym dniu zajęć tak, że możemy bardziej precyzyjnie określić poziom hiszpańskiego. To Superintensywny kurs oferuje studentom możliwość łączenia się języka hiszpańskiego i kultury intensywny kurs (15 godzin tygodniowo) z 5-godzina tygodniowo rozmowy lub hiszpańskiego do konkretnych celów kursu. ... [-]

Hiszpania Alicante
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Loxdale English Centre

Angielski kurs "Plus" łączy w sobie nasz bardzo popularny kurs języka angielskiego ogólnego z ekscytującym zakresem tematów kulturalnych i edukacyjnych, takich ... [+]

Cultural Studies kursy - krótkie kursy.

Angielski kurs "Plus" łączy w sobie nasz bardzo popularny kurs języka angielskiego ogólnego z ekscytującym zakresem tematów kulturalnych i edukacyjnych, takich jak sztuka, ogrodnictwo, moda, teatr, sitodruk, fotografia, badania nad środowiskiem, media, kultura brytyjska i kreatywny angielski.

W poniedziałkowe popołudnia, w cotygodniową rozmowę, a następnie w środę i czwartek po południu, będziesz uczyć się angielskiego przedmiotu, który wybrałeś.

Zaangażowanie Cię w ten wyjątkowy program zapewni ci jeszcze szersze zrozumienie języka angielskiego na głębszym, kulturowym poziomie. Możesz wybierać tyle przedmiotów, ile chcesz, a otrzymasz przyjazne wsparcie i zachętę od naszych wykwalifikowanych nauczycieli na każdym kroku.... [-]

Wielka Brytania Brighton
April 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 - 30 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Wanderlust Exchange China

Jaskinie Mogao są najlepiej znane z grot chińskiego buddyzmu, a wraz z Grotami Longmen i Grotami Yungang są jednym z trzech słynnych starożytnych buddyjskich miejsc rzeźb ... [+]

Przegląd

Jaskinie Mogao są najlepiej znane z grot chińskiego buddyzmu, a wraz z Grotami Longmen i Grotami Yungang są jednym z trzech słynnych starożytnych buddyjskich miejsc rzeźbiarskich w Chinach. Jako jedno z miejsc światowego dziedzictwa w Chinach, jaskinie zawierają jedne z najlepszych przykładów sztuki buddyjskiej obejmujących okres 1000 lat. Jako wolontariusz w jaskiniach Mogao poznasz historię Grot Mogao i przedstawisz je odwiedzającym na całym świecie.

Lokalizacja projektu: Dunhuang, Chiny

Czas rozpoczęcia: maj 2019 / maj 2020

Długość trwania projektu: 5 tygodni

Lotnisko przylotu: lotnisko Shanghai Pudong

Opłata za program: 600 USD... [-]

Chiny Shanghai
May 2019
5 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia del Lusso

Cele kursu: przygotować studentów w języku włoskim, uczyć ich o kulturze włoskiej ... [+]

Kursy przygotowawcze są dostępne dla osób, które już zapisały się na kurs magisterski, roczny intensywny lub 3-letni w Accademia del Lusso . Odbywają się one w miesiącach poprzedzających każdy rok akademicki, zwykle od lipca do października.

Kursy przygotowawcze są skierowane do uczniów, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności językowe przed rozpoczęciem kolejnego kursu Fashion lub Design w Accademia del Lusso . Pomagają również uczniom zrobić pierwszy krok w kierunku udanej integracji w nowym środowisku społecznym i zawodowym w Mediolanie.

Cele kursu

Aby przygotować uczniów w języku włoskim, naucz ich o włoskiej kulturze

Niektóre przedmioty nauczane w tym programieJęzyk włoski: gramatykaTechniczny żargon związany z sektorem modyWyprodukowane we WłoszechKultura włoskaStrukturaCzas trwania: 3 miesiąceTryb obecności: pełny etat (obowiązkowy)Język: włoskiOgraniczony rozmiar klasyWymagania wstępne... [-]
Włochy Milan
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Wykorzystując Berlin jako studium przypadku, ten angielski program uczy dzisiaj zagadnień ważnych dla dużych miast. Dzięki kursom porównawczym i interdyscyplinarnym studi ... [+]

Przegląd

Spaceruj ulicami Berlina, a za rogiem zobaczysz strzeliste nowoczesne budynki z najnowocześniejszą, zrównoważoną technologią. Zaraz za rogiem zobaczysz galerie sztuki, kawiarnie i sklepy otaczające stare brukowane uliczki. Jako miasto, które zostało zbudowane i przebudowane w ciągu ostatniego stulecia, Berlin pozostaje miastem kontrastów - i innowacji. Przyjdź i uczyć się za granicą w Berlinie, i doświadczyć energii i emocji tego niesamowitego miasta.

Wykorzystując Berlin jako studium przypadku, ten angielski program uczy dzisiaj zagadnień ważnych dla dużych miast. Dzięki kursom porównawczym i interdyscyplinarnym studiujesz takie tematy, jak architektura, tożsamość kulturowa, płeć i polityka seksualna, wielokulturowość, kultura popularna i urbanistyka, aby lepiej zrozumieć rozwój miasta i jego kultury.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Almeria

Silny wpływ, jaki wywierają studenci z zagranicy na kulturę, obyczaje i tradycje śródziemnomorskie, sprawia, że wskazane jest nadanie takiego kursu, w którym intensywne u ... [+]

Wprowadzenie

Silny wpływ, jaki wywierają studenci z zagranicy na kulturę, obyczaje i tradycje śródziemnomorskie, sprawia, że wskazane jest nadanie takiego kursu, w którym intensywne ujawnianie kultury śródziemnomorskiej zostanie połączone z wytycznymi dotyczącymi zdrowia studentów szkół wyższych, ich ewentualnych obaw związanych z tym zjawiskiem. i ich integrację w kampusie uniwersyteckim, takie jak godziny, które utrzymują zdrowie jako jeden z jego celów. Mity i tematy dotyczące kultury śródziemnomorskiej muszą od samego początku zastąpić prawdziwą, obszerną, rygorystyczną i ściśle akademicką informacją. W związku z tym, wprowadzenie zagranicznych studentów do punktu widzenia, który łączy cechy kultury śródziemnomorskiej z wglądem, że w tym przypadku Universidad de Almería może dać o sobie, jak znajduje się w czasie i przestrzeni środowiska, które aspiruje do posiadania własnej tożsamości i osobliwość.... [-]

Hiszpania Almería
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

... [+]

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Uniwersytet w Johannesburgu

[-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
February 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Beijing International Chinese College

Jeśli chcesz, aby skupić się na specjalny obszar języka chińskiego, a następnie zajęcia prywatne są idealne dla Ciebie: 2 lekcje w klasie i można wziąć tyle klas, ile chc ... [+]

Jeśli chcesz, aby skupić się na specjalny obszar języka chińskiego, a następnie zajęcia prywatne są idealne dla Ciebie: 2 lekcje w klasie i można wziąć tyle klas, ile chcesz, harmonogram jest elastyczny uwaga nauczyciela jest właśnie dla Ciebie. Po kilku miesiącach można przekazać HSK 4.

Klasa One-on-One może się odbyć albo rano, po południu lub wieczorem, w ciągu tygodnia lub w weekendy, w czasie trwania zajęć: 50 minut / lekcji.

Podczas Homestay w Pekinie, rodzina zapewni częściowe wyżywienie zakwaterowanie czyli śniadanie i kolację. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania żywieniowe, należy poinformować nas o tym przed przyjazdem więc możemy wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie rodziny. Dla rodziny goszczącej, 1 tydzień wynosi 7 dni i przez 1 semestr wynosi 26 tygodni długości i 1 roku wynosi 48 tygodni. Ceny są przez 10 godzin tygodniowo. Jeśli chcesz więcej lekcji, proszę obliczyć 135RMB za lekcję (dla klas prywatnych) ... [-]

Chiny Beijing
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 44 
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
CampusCanada

CampusCanada oferuje intensywny i głęboki programowania stworzony w odpowiedzi na wyjątkowe wyzwania, które stoją przychodzących zagranicznych studentów. Wyzwania te częs ... [+]

CampusCanada oferuje intensywny i głęboki programowania stworzony w odpowiedzi na wyjątkowe wyzwania, które stoją przychodzących zagranicznych studentów. Wyzwania te często wiążą się z zapoznawcze i żeglugi i życia kampusu akademickiego na nowym uniwersytecie lub college'u, podczas gdy w tym samym czasie, dostosowując się do życia w nowym mieście, i rzeczywiście, nowy kraj.

Podczas gdy CampusCanada mieści się na Carleton University i wystawiane na całym National Capital Region, program dostarcza nowych studentów międzynarodowych, niezależnie od kanadyjskim uniwersytecie lub college'u są prowadzącego, z umiejętności i odpowiednich informacji, aby pomóc im skutecznie zapoznać się z nowymi ustawieniami i rozpocząć ich akademickie kariera i doświadczenie za granicą pewniejszego zasadach.... [-]

Kanada Canada Online Ottawa
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Ocean University of China

Chiński Kurs Języka i Kultury ... [+]

Najważniejsze cechy programu Wygodne i dobrze equip accommdation. Wysokie standardy nauczania i usług taktowny. Szkoła została wyznaczona jako jednego z centrów HSK na wszystkich poziomach w 2007 NOCFL (Hanban). Szkoła jest zobowiązana do ogólnego rozwoju studentów i organizuje wiele imprez kulturalnych i sportowych dla studentów. Opis programu

Program podzielony jest na podstawowym poziomie (A, B), Intermediate (C, D), a poziom zaawansowany (E).

W sumie istnieje 18-tygodniowe kursy termin.

Badanie Miejsce: OUC Fushan Campus, No.23 Wschodniej Hongkong Szlak.

Czas Wejście Wiosna Semestr: pierwszy poniedziałek marca Semestr zimowy: pierwszy poni... [-]
Chiny Qingdao
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku