ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse przedsiębiorstwa Wielka Brytania

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Corporate finance bada zwykłe aspekty finansowania, takich jak aktywów i pasywów, a badania ich na dużą skalę przedsiębiorstw. Niektóre tematy zawierają zdjęcia, dywidendy i wymienialności. Studenci tej kwestii mogą szukać zatrudnienia w bankowości, zarządzania ryzykiem i wyceny projektu.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse przedsiębiorstwa i w kraju Wielka Brytania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Wielka Brytania Filter

zaawansowane corporate finance

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Szkolenie odbędzie się w sferę skomplikowanych podejmowania decyzji finansowych i uczyć, jak rozpoznać standardowych narzędzi.

corporate finance modułowy program

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 tyg. Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Program umożliwia zdobycie narzędzi w trzech modułów samowystarczalny, daje użytkownikowi dość czasu na przyswojenie materiału.