ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse przedsiębiorstwa Hiszpania

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Pole finansować badania aktywa i zobowiązania w czasach pewności i niepewności. Corporate Finance zajmuje się, jak te pomysły w interakcje z wartością przedsiębiorstwa i struktury ich zysków kapitałowych.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse przedsiębiorstwa i w kraju Hiszpania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Hiszpania Filter

Specjalizacja en Renta fija: deuda Soberana r Corporativa

IEB - Instituto De Estudios Bursátiles
Ośrodek kształcenia Zaoczne 93 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

El Programa Avanzado de Specjalizacja en Renta Fija: Deuda Soberana r Corporativa es presencial, se imparte en Madrid y tiene un precio de 2.700 euro