ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Finanse przedsiębiorstwa Europie

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Corporate finance bada zwykłe aspekty finansowania, takich jak aktywów i pasywów, a badania ich na dużą skalę przedsiębiorstw. Niektóre tematy zawierają zdjęcia, dywidendy i wymienialności. Studenci tej kwestii mogą szukać zatrudnienia w bankowości, zarządzania ryzykiem i wyceny projektu.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Finanse przedsiębiorstwa i w kraju Europie. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Europie Filter

Specjalizacja en Renta fija: deuda Soberana r Corporativa

IEB - Instituto De Estudios Bursátiles
Ośrodek kształcenia Zaoczne 93 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

El Programa Avanzado de Specjalizacja en Renta Fija: Deuda Soberana r Corporativa es presencial, se imparte en Madrid y tiene un precio de 2.700 euro

zaawansowane corporate finance

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 dni Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Szkolenie odbędzie się w sferę skomplikowanych podejmowania decyzji finansowych i uczyć, jak rozpoznać standardowych narzędzi.

corporate finance modułowy program

London Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 tyg. Sierpień 2019 Wielka Brytania London

Program umożliwia zdobycie narzędzi w trzech modułów samowystarczalny, daje użytkownikowi dość czasu na przyswojenie materiału.