ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Chiny, Shantou

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i publicznym. Chiński rząd opracował również przedmiotem nauczania, które pozwala ci studenci z umiejętności zawodowych, aby pielęgnować swoje talenty.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Chiny, Shantou. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Programy wymiany: semestr wiosenno-zimowy za granicą

Technion International
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Semestralny program studiów za granicą w Technion w dziedzinie inżynierii i nauk ścisłych ma na celu zapewnienie zagranicznym studentom wyjątkowego doświadczenia akademickiego ...

Czytaj więcej

Centrum Języka Chińskiego STU

Shantou University
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Chiński
Ośrodek kształcenia

Założone w 1986 r. Za zgodą Biura Międzynarodowej Rady Języka Chińskiego, Centrum Szkolenia Języka Chińskiego jest chińskim centrum szkoleniowym dla obcokrajowców, a także cen ...

Czytaj więcej