ACADEMICCOURSES

Kształcenie na odległość Kursy w Chiny,

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Chiny oficjalnie Lud 's Republic of China, ma suwerenne państwo znajduje się w Azji Wschodniej. To jest świat 's najbardziej zaludnionego kraju, z liczbą ludności ponad 1350000000.

Kształcenie na odległość Szukaj kursów w wybranym kraju: Chiny, . Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Chiny, Kształcenie na odległość Filter

Internetowy program języka chińskiego E.

Donghua University
Kursy
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Uczelnia dotknięta pandemią dokonała kilku korekt w programach językowych semestru jesiennego 2020. Oprócz ogólnego programu języka chińskiego A w pełnym wymiarze godzin, dost ...

Czytaj więcej

Kurs: Kursy grupowe

XMandarin Chinese Language Centre
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4&nbsp;-&nbsp;24 tyg.
Język angielski
Chiński
Ośrodek kształcenia
Online

Dołącz do grupy, aby uczyć się chińskiego z uczniami mającymi ten sam poziom, co ty i poznawać ludzi z całego świata. Wspólnie z kolegami z klasy możesz łatwo uczestniczyć w z ...

Czytaj więcej