Chiński kursy - Search tutaj na kursy i kursy krótkich Chiński

Kursy Chiński.Znajdź kursy i krótkie kursy Chiński

Co to ​​jest kurs językowy w języku chińskim?

Język chiński jest znany jako jeden z trudniejszych języków do nauki ze względu na wiele dialektów i regionalnych różnic gramatycznych. Mandarynka, lub standardowe Chiński jest językiem urzędowym Tajwanu i ludzie 's Republic of China. Singapur jest również zdania, Mandarin Chinese jako jeden z czterech języków urzędowych. Chociaż fonologia języku chińskim mandaryńskim jest wspierany głównie przez dialektu Pekinie, słownictwo wyłania się z różnorodnych i bardzo duży wybór standardowych chińskich dialektów używanych w różnych częściach Chin, z wyjątkiem obszaru zachodniej. Język tonalny, chiński mandaryński różni się od południowej mandaryńskim powodu jego użycia mniejszej ilości samogłosek, ale bardziej początkowych spółgłosek i wyrazów złożonych.

Chińskie znaki są pisane albo tradycyjna lub uproszczona w formie i znaczeniu.Początek w 3 klasie, Tajwan i chińscy studenci uczą standardowych chińskich z wyjątkiem studentów językowych lokalnych, którzy uczą się w ich własnym dialekcie, ale biorąc pod uwagę kilka godzin szkolenia w mandaryńskim każdym tygodniu.

Jakie są korzyści z podjęcia kursu językowego w języku chińskim?

Członkiem Organizacji Narodów Zjednoczonych od 1971 roku, gospodarka Chiny 's wzrosła wykładniczo od wdrożenia reform gospodarczych w latach 1970. Jest to drugi w USA wg parytetu siły nabywczej oraz o całkowitej produktu krajowego brutto i jest największą w świecie 's importerem / wywożonych towarów. Nauka chińskiego jest doskonałym sposobem dla studentów zainteresowanych biznesu i finansów, aby poszerzyć swoje możliwości zatrudnienia jako pracownicy organizacji międzynarodowych. Tłumacze są również popytu na prezesów, którzy nie mają czasu, aby nauczyć się chińskiego.

Ile to będzie kosztować na kurs językowy w języku chińskim?

Czesne zmieniać wśród szkół językowych oferujących kursy języka chińskiego.

Jakie są wymagania dla kursie językowym w języku chińskim?

Chociaż nie ma żadnych wymagań, uczniowie powinni mieć interes w chińskiej historii i kultury, aby pozostać motywację do ukończenia programu w języku chińskim.

Dlaczego warto wziąć kurs językowy on-line w języku chińskim?

Nauki chińskiego online pozwala studentom uczyć się języka w czasie pracy lub na zajęcia na "cegły i zaprawy " uczelni.Ponadto studenci będą mogli zakwalifikować się do jednego z wielu miejsc pracy, począwszy od nauczyciela języka angielskiego w Chinach jest kierownik hotelu / restauracji w coraz bardziej kosmopolityczne miasto w Pekinie.

Gdzie na kurs językowy w języku chińskim?

Studenci mogą wybrać do nauki chińskiego online lub wziąć udział w jednej z wielu szkół językowych zlokalizowanych w Europie, Azji i obu Amerykach.

Jak zapisać się na kurs w języku chińskim?

 

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej

Studiuj Za Granicą Chiny

Youth for Understanding USA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry September 2018 Stany Zjednoczone Washington DC

Odkryj Chiny i uzyskaj wgląd w niesamowitą historię, kulturę i społeczeństwo tej starożytnej cywilizacji! [+]

Odkryj Chiny i uzyskaj wgląd w niesamowitą historię, kulturę i społeczeństwo tej starożytnej cywilizacji!

Spojrzenie

Dostępne stypendia

7 - Międzynarodowe stypendium firmy Epson America, Inc.385 - Holcomb378 - The Grand Forks Scheels Scholarship368 - Grant społecznościowy YFU384 - YFU Financial Aid Fund

Wymagany wiek

31 lipca 2000 r. - 31 lipca 2003 r. Rok uniwersytecki: 1 sierpnia 1994 r. - 1 sierpnia 2000 r. Program letni: 1 lipca 2000 r. - 1 lipca 2003 r.

Studenci, którzy nie spełnią tego wymogu wiekowego lub ukończą szkołę średnią przed rozpoczęciem programu, będą rozpatrywani indywidualnie w każdym przypadku.

Język: chiński mandaryński. Kandydaci na rok i programy semestralne muszą mieć co najmniej 160 godzin nauki języka chińskiego po przyjeździe. Będzie również obowiązkowy dwutygodniowy kurs języka i kultury chińskiej dla studentów roku i semestru. Ten kurs jest zawarty w programie nauczania. Studenci muszą mieć znajomość chińskich podstaw.Miejsce docelowe dla rodziny goszczącej: Studenci zazwyczaj umieszczani są w miejskich i podmiejskich rejonach Pekinu, Szanghaju, Tianjin, Jiangsu, Shenzhen i Shenyang. Jednak uczniowie powinni być przygotowani do życia w dowolnym regionie kraju.Szkoła: Szkoła jest w trakcie sesji od początku września do końca czerwca.Rozrywka: sporty walki, tenis stołowy, pływanie, koszykówka, piłka nożna, badminton, muzyka i galerie odwiedzających, muzea i teatry.Letni program... [-]

Oczywiście Język Chiński Jesień

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 semestr September 2018 Chiny Suzhou

Oferujemy non-stopniowe kursy języka chińskiego dla początkujących, podstawowy, średnio i zaawansowanych. Nasz Semestr jesienny Kurs rozpoczyna się 3 września i potrwa do stycznia. [+]

Kurs języka chińskiego jesień

PRZEGLĄD

Oferujemy non-stopniowe kursy języka chińskiego dla początkujących, podstawowy, średnio i zaawansowanych. Nasz Semestr jesienny Kurs rozpoczyna się 3 września i potrwa do stycznia.

Liczba godzin od poniedziałku do piątku z 12 godzin zajęć tygodniowo i kilku chińskich sesji kulturalnych i warsztatów HSK.

Przyjdź do XJTLU nauczyć się najszerzej języka mówionego na świecie, jak również doświadczyć lokalną kulturę chińską.

Dlaczego warto studiować NASZE języka chińskiego krótkie kursy?

Małe klasy

Małe klasy pozwalają na bardziej aktywnego uczestnictwa i uwagi na indywidualne potrzeby uczniów.... [-]


Kurs: Intensywny Język Chiński

Go Abroad China
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 48 tygodnie

Nasza najbardziej elastyczna opcja nauki chińskiego w Chinach, możesz udać się do małej szkoły mandaryńskiej w Szanghaju, gdzie nasze zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek roku na różnych poziomach. [+]

Naszym celem w tych działaniach jest poszerzenie wiedzy uczniów na temat chińskiej kultury, historii i sztuki. Działania te są rozległe i obejmują prawie wszystkie wyżej wspomniane obszary, obejmujące chińską kaligrafię, malarstwo, sztuki walki, tradycyjną medycynę chińską, kuchnię chińską. Nasze wycieczki są zabawne i ekscytujące; wycieczki z przewodnikiem są do słynnych atrakcji Pekinu i wycieczek po mieście; zabieramy naszych uczestników do Zakazanego Miasta, Pałacu Letniego i możliwości wolontariatu.

... [-]

Intensywny Kurs Języka Chińskiego

Omeida Chinese Academy
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 48 tygodnie September 2018 Chiny Guilin + 1 więcej

Ten chiński kurs obejmuje podstawowe aspekty języka chińskiego. Jest to intensywny kurs języka chińskiego, który pomoże Ci szybko nauczyć się mówić po chińsku! [+]

Czy chcesz uczyć się chińskiego w Chinach i szukasz idealnego miejsca? Nie szukaj dalej! Omeida Chinese Academy oferuje pakiet kursów intensywnych, dzięki którym szybko staniesz się profesjonalistą!

Więc mówisz, że chcesz mówić po chińsku

Czy jesteś przedsiębiorcą lub przedsiębiorcą , który interesuje się handlem międzynarodowym i odkryłeś szansę? Więc masz umysł ciężko pracującego , możesz zobaczyć swój sukces na horyzoncie . Brakuje tylko jednego kawałka, musisz mówić po mandaryńsku , prawda? A może jesteś Expat w Chinach i masz trochę czasu na swoich rękach. Czy chcesz włożyć tyle Chińczyków na cztery tygodnie, ile zdołasz? Jesteś na właściwym miejscu !... [-]


Program Letni Chiński Język I Kultura

Zhejiang Wanli University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 tygodnie September 2018 Chiny Ningbo

Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skorzystać z ich wakacjach uczyć się nie tylko języka chińskiego, ale także różne aspekty kultury chińskiej.Program ten łączy [+]

Program Chinese Language & Culture lato

&nbsp

Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skorzystać z ich wakacjach uczyć się nie tylko języka chińskiego, ale także różne aspekty kultury chińskiej. Program ten łączy w sobie trzy godziny nauki języka chińskiego codziennego wraz z specjalnych zajęć i wykładów. Chiński kurs językowy ma 2 poziomy, od początkującego do pośredniego. Kulturalne i wycieczki terenowe oferują studentom praktyczne xperiences E z tradycyjnego rzemiosła, muzyki, sztuki walki i sztuk performatywnych. Dodatkowo, specjalne zajęcia, które odkrywają chińskiej historii, religii i studentów pomocy życiowe poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę o kulturze chińskiej.Program Termin: 24 czerwca 2013 r. do lipca 28,2013 (5 tygodni) Harmonogram programu ... [-]


Express Chinese Program - Online Free Trial Class

Silk Mandarin
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Chiny Szanghaj

Rosnące znaczenie HSK było powodem zaprojektowania naszego kursu ekspresowego. Jeśli chcesz nauczyć się chińskiego w szybki sposób, jest to idealny wybór dla Ciebie. Jest to niewątpliwie najszybszy sposób na zdanie egzaminów HSK z dobrymi wynikami. W tym programie maksymalnie rozciągamy umiejętności językowe ucznia. Ten program jest najbardziej odpowiedni dla osób, które chcą zapisać się na uniwersytet lub ubiegać się o nową pracę i potrzebują HSK 4 lub 5, ale najlepiej nadaje się również dla tych, którzy chcą zdobyć dodatkowe punkty, aby uzyskać działającą wizę dla Chin i dla tych, którzy chcą rzucić sobie wyzwanie. [+]

Ekspresowy program chiński

Rosnące znaczenie HSK było powodem zaprojektowania naszego kursu ekspresowego. Jest to niewątpliwie najszybszy sposób na zdanie egzaminów HSK z dobrymi wynikami. W tym kursie maksymalnie rozciągamy umiejętności językowe studenta. Obciążenie pracą w ramach samokształcenia wynosi 15 godzin tygodniowo, co jest najwyższym ze wszystkich naszych kursów. Wielkość klasy jest niewielka dla 4 uczniów.

Kurs ekspresowy najlepiej nadaje się dla tych, którzy:

chcą zapisać się na uniwersytet lub ubiegać się o pracę i teraz muszą jak najszybciej przekazać HSK 4 lub 5;szybko muszą zdobyć dodatkowe punkty HSK, aby uzyskać wizę na podstawie nowych zasad VISA;chcą rzucić sobie wyzwanie i zobaczyć, jak szybko mogą odejść.... [-]

Intensywny Kurs + Chiński Uczeń Wizy + Home Stay / Mieszkanie

SN Mandarin
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Chiny Szanghaj Pekin Suzhou Wuxi + 4 więcej

Przygotowujemy wszystkie: plan programu, wizy studenckiej, działania kultura, pomoc dla Twojego zakwaterowania w najniższej cost.Click aby dowiedzieć się więcej. [+]

W Chinach staje się światowym mocarstwem, a jej gospodarka nadal wyprzedza resztę świata, a teraz jest czas, aby nauczyć się chińskiego. Mamy zwyczaj rozwinięta chińską studiów za granicą programów do własnych potrzeb. Wszystkie programy obejmują nasze podpis, jakości kursy języka chińskiego. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać kurs, który Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą - wizy, działania itp

Twój tekst tutaj... Co odróżnia SN Mandari®n z innych programów studiów za granicą? Dowiedz się praktyczne Chiński użyteczne w życiu codziennym w porównaniu formalne Chiński zastosowanie tylko w środowisku akademickim Dowiedz się szybciej i efektywniej, z naszych unikalnych i kreatywnych metod nauczania porównaniu do innych instytucji, które tylko za standardowe przepisanych lekcji podręcznikowych Osoby opiekujące się i doświadczeni nauczyciele, wszystkie wysoko wykwalifikowanych i referencjami Proste, bez kłopotów i przyjęć Proces rejestracji Silna społeczność uczniów i nauczycieli, którzy współdziałają poprzez regularne, kulturalnych, społecznych i wydarzeń biznesowych i działań śledzenie 1-on-1 postęp i follow-up Lista programów Kompleksowa 30 + Visa Kompleksowa 20 + Visa Elastyczna 12 + Visa Niestandardowy program + Visa Prywatne Studium 1on1 + Visa Short Term Homestay W odróżnieniu od innych szkół, SN Mandarin jest w stanie zapewnić 2-12-miesięczne wizy studenckiej wspierane i wizy wielokrotnego wjazdu na dłużej niż 5 miesięcy nauki I SN Mandarin jest zapewnienie Online Chiński Study systemu + APP dla wszystkich naszych uczniów do nauki w dowolnym miejscu z gotowych kursów on-line oraz zarezerwować klasę żywo z rodzimymi nauczycieli w potrzebie. Nigdy nie wahaj się skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej i mieć... [-]

Pekin - Współczesna China I Język Chiński

IES Abroad
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry August 2018 Chiny Pekin Hongkong + 1 więcej

Nasz współczesny program chińsko-chiński i chiński oferują studentom szereg kursów języka chińskiego, w tym wyższe, oparte na tematyach kursy języka chińskiego oraz kursy językowe w języku angielskim. [+]

Przegląd

Pekin jest uważany za miejsce studiowania chińskiego w Chinach - określa standardową wymowę dla reszty kraju. Jako stolica polityczna, intelektualna i kulturowa Chin, jest również idealnym miejscem do studiowania współczesnych Chin. Mieszkańcy Pekinu są przyjazni i dumni z tego fascynującego miasta - co za doskonałe warunki do nauki za granicą.

Nasz Współczesne Chiny i język chiński Program oferuje studentom szereg kursów językowych w języku chińskim, w tym wyższe poziomy, oparte na tematyach kursy języka chińskiego, oraz kursy językowe w języku angielskim. Ten program przyniesie korzyści uczniom, którzy chcą szybko rozwinąć swoją wiedzę na temat języka chińskiego i pisanego, a także ich wiedzy o Chinach w ogóle.... [-]


<span Translate="no">Contemporary China Studies Programme</span> Studiów (semestr)

Contemporary China Studies Programme
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Chiny Szanghaj

Program " Contemporary China Studies Programme składa się z trzech części: kursów akademickich, kursu językowego i stażu. [+]

Program Contemporary China Studies Programme zapewnia wyjątkową okazję do poznania i doświadczenia w dzisiejszych Chinach podczas ekscytującego jednotygodniowego programu studiów za granicą, który przenosi punkty ECTS za program studiów w domu. CCSP to wyjątkowe doświadczenie edukacyjne dla zaawansowanych studentów studiów licencjackich, którzy są ciekawi kultury i stylu życia w Azji, którzy chcą studiować na światowej klasy uniwersytecie i chcą odkrywać świat biznesu w Chinach w prawdziwie fascynującym, ale międzynarodowym i dostępne środowisko. CCSP znajduje się w Szanghaju, jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie, i uczył się we współpracy z Fudan University, jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów badawczych w Chinach i na 40 miejscu na świecie według QS. Dzięki CCSP masz możliwość wyboru kursów języka chińskiego, kursów akademickich prowadzonych w języku angielskim na różne tematy, a także praktyk w lokalnej organizacji lub firmie wielonarodowej. W połączeniu z regularnymi wycieczkami grupowymi i działaniami społecznymi wprowadzającymi cię w tradycyjną chińską kulturę, CCSP jest multidyscyplinarnym programem akademickim, który zapewnia dogłębne teoretyczne i praktyczne perspektywy na temat chińskiego statusu jako globalnej potęgi.... [-]


Program Języka Chińskiego

Beijing Institute Of Technology
Stacjonarne September 2018 Chiny Pekin

Wyposażony w doskonałe zaplecze dydaktyczne i piękne środowisko szkolne, BIT stanowi doskonałą okazję dla międzynarodowych studentów, aby nawiązać kontakt z tradycyjną kulturą i historią Chin i przybliża ich do ciekawych miejsc i naturalnego piękna natury. [+]

Jako kluczowy uniwersytet w Chinach, Beijing Institute Of Technology (BIT) znajduje się w metropolitalnym Pekinie, które szczyci się długą historią i nowoczesnymi funkcjami. Jako miejsce narodzin mandaryna Pekin jest wspaniałym miejscem do nauki chińskiego, a BIT jest wyjątkowym miejscem.

Wyposażony w doskonałe zaplecze dydaktyczne i piękne środowisko szkolne, BIT stanowi doskonałą okazję dla międzynarodowych studentów, aby nawiązać kontakt z tradycyjną kulturą i historią Chin i przybliża ich do ciekawych miejsc i naturalnego piękna natury.

Istnieje osiem poziomów (L1-L8) kursów z kwalifikowanymi rozwiązaniami klasowymi przeznaczonymi dla wszystkich rodzajów uczniów, w tym dla studentów języka chińskiego, studentów przygotowujących się do zawodu oraz studentów na wysokim poziomie.... [-]


University Chinese Programme (Kunming) - Semestr

China Study Abroad
Stacjonarne September 2018 Chiny Pekin Wielka Brytania Londyn Meksyk Szanghaj Australia Sydney Włochy Wenecja Hiszpania Madryt Stany Zjednoczone San Francisco Kanada Toronto + 12 więcej

Ceny i czas trwania różnią się, ale najbardziej popularnym wyborem jest semestralne szkolenie [+]

Ceny i czas trwania różnią się, ale najbardziej popularnym wyborem jest semestralne szkolenie

Co zawiera twój chiński program językowy Yunnan University?

Podstawowym celem CSA jest zapewnienie płynnego pobytu w Chinach. Jesteśmy dla Ciebie tak samo lub tak mało, jak potrzeba! Jako uczeń CSA, oprócz kursu, otrzymasz również:

Opłaty za studiaPomoc przed odlotemOdbiór z lotniskaWszystkie podręczniki (dla studentów, którzy wybierają opcję badania)Pomoc w zakupie lokalnej karty SIM w dniu przyjazduOrientacja miejska i lokalna (restauracje, supermarkety itp.)Spotkaj się z innymi uczniami CSAPomoc w rejestracji po przyjeździe24-godzinne wsparcie w terenie, gdy jesteś w Chinach. Więcej informacjiJaki jest koszt tego programu i kiedy mogę zacząć?... [-]

Nauka Chińskiego - Długoterminowy Program W Języku

Dalian Polytechnic University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 320 godziny September 2018 Chiny Dalian + 1 więcej

Long Term Program Język [+]

Nauka chińskiego w sercu Chiny w Dalian Politechniki

20 godzin tygodniowo kursu. 100 godzin ogółem. Plan nauczania i treści nauczania można regulować od żądań skarżącej.

Wymagania

Będąc w wieku 18 do 65 lat, w dobrym stanie zdrowia, bez ograniczeń w godzinach nauki.

Procedury składania wniosków Formularz zgłoszeniowy dla studentów międzynarodowe studiować w DPU " 1 zdjęcie (3cmX4cm) 1 Kopia paszportu Stypendia

Rodzaje Kwota (RMB)

Chiński Stypendium rządu: Według "Działania rządu chińskiego Stypendialnego status" Stypendium rządu Liaoning: Według "Działania rządu Liaoning Stypendialnego status" Dalian Rząd Miejska Stypendium: 15,000RMB / rok DPU pierwszej klasy Stypendium: 3,000RMB / rok DPU drugiej klasy Stypendium: 2,000RMB / rok DPU trzeciej klasy Stypendium: 1,000RMB / rok Indywidualne stypendialny dla Działania: 500RMB / rok [-]

Kurs Chińskiego Dla Początkujących

Coursera
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone USA online

Obecnie istnieje coraz większa liczba ludzi, którzy interesują się kulturą i językiem chińskim. A warto wiedzieć o języku, gdy zbliża się do Chin w podróży lub firmy. [+]

Oczywiście w Chinach dla początkujących W skrócie Własnym tempie kurs online 6 godzin wideo i quizy Stwierdzenie spełnienia: Brak Napisy: angielski O tym Course

Obecnie istnieje coraz większa liczba ludzi, którzy interesują się kulturą i językiem chińskim. A warto wiedzieć o języku, gdy zbliża się do Chin w podróży lub firmy. To jest ABC dla początkujących oczywiście chiński, w tym wprowadzenia fonetyki i codziennych wyrażeń. Po zrobieniu tej klasy, uczniowie mogą mieć podstawową wiedzę na temat chińskiego mandaryńskiego i dokonać podstawowych codziennych rozmów, takich jak wymiana informacji osobistych, mówienie o codziennych rozwiązań i żywności, pytając o cenę, wprowadzając miasto i pogodę, opowiadając swoje hobby itp Wybrane zagadnienia i sytuacje pochodzą z rzeczywistych sytuacjach życiowych i może być stosowany do codziennej komunikacji. Oprócz dialogów, dobór materiałów do czytania i działań praktycznych będzie treść, jak bogata i zróżnicowana, jak to możliwe, w celu stymulowania interesy słuchaczy. To elementarny kurs chińskiego mówienia. Uczniowie nie muszą uczyć się chińskich znaków, więc łatwiej jest śledzić i ukończyć ten kurs.... [-]


Oczywiście Wakacje Mandarynki

Spring College International
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 4 tygodnie August 2018 Singapur Singapore

Kurs ten ma na celu poprawę słuchanie zagranicznych studentów, mówienia, czytania i pisania w języku mandaryńskim w najkrótszym czasie, z pomocą naszych wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy są bardzo doświadczeni w nauczaniu języka Mandarin. [+]

Kurs ten ma na celu poprawę słuchanie zagranicznych studentów, mówienia, czytania i pisania w języku mandaryńskim w najkrótszym czasie, z pomocą naszych wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy są bardzo doświadczeni w nauczaniu języka Mandarin.

Zarys przedmiotu

SCI oferuje szybkie i efektywne uczenie wskazówek podczas wakacji odświeżyć umiejętności językowych uczniów w dziedzinach takich jak: 1. Prawidłowa wymowa 2. Mówiąc umiejętności podczas różnych okazji 3. Umiejętności rozumienia 4. Formowanie pełnymi zdaniami 5. umiejętności pisania 6. Umiejętność słuchania

Czas zajęć

Od poniedziałku do piątku 1 godz. do 4 po południu

Czas trwania kursu ... [-]

Program Intensywny Chiński

Hutong School
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 36 tygodnie Otwarta rekrutacja Chiny Pekin Szanghaj + 2 więcej

W Hutong Szkoły, każdy uczeń ma ocenę jeden na jednym poziomie i plan studiów. Nasi nauczyciele są nie tylko wyróżnia ich osiągnięć naukowych [+]

W Hutong Szkoły, każdy uczeń ma ocenę jeden na jednym poziomie i plan studiów. Nasi nauczyciele są nie tylko wyróżnia ich osiągnięć naukowych, ale również ich umiejętności interpersonalnych i oddania do nauczania Mandarin Chinese.

Ponieważ indywidualne nauczanie jest kluczem do szybkich i skutecznych rezultatów, wierzymy w małych grupach w badaniu chińskim mandaryńskim, średnio 4 lub 5 uczniów w klasie. lekcje prywatne są również dostępne.

Ponadto, nasze innowacyjne metody nauczania, specjalnie przystosowane do zachodnich uczniów, oddziela mówiony mandarynki i rozpoznawania znaków, które zostały sprawdzone, aby przyspieszyć tempo twojej nauki języka.... [-]