ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Certified Public Accounting Malezja, Shah Alam

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Selangor miasto słynie z dobrej populacji studentów, którzy szukają podyplomowe i stopnie doktor nauk humanistycznych i sztuki. UNISEL Universiti Selangor jest jednym z najlepszych uniwersytetów w Malezji.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Certified Public Accounting i w kraju Malezja, Shah Alam. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Certified Public Accounting, Shah Alam Filter

Instytut Biegłych Księgowych w Anglii i Walii (ICAEW)

Sunway University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 - 5 lat Styczeń 2020 Malezja Shah Alam

Kwalifikacja ACA jest uznawana na całym świecie za jedno z czołowych kwalifikacji biznesowych i finansowych i jest uznawana i ceniona w praktyce, przemyśle, handlu i sektorze publicznym. Bezproblemowe łączenie egzaminów z praktycznym szkoleniem w miejscu pracy, w pełni wyposaża Cię w odpowiednie doświadczenie, umiejętności i profesjonalną wiedzę, aby podejmować właściwe decyzje w prawdziwych środowiskach biznesowych.

Stowarzyszenie biegłych rewidentów (ACCA)

Sunway University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Styczeń 2020 Malezja Shah Alam

Pracodawcy na całym świecie szukają członków ACCA, którzy poprowadzą ich firmę do zrównoważonego sukcesu. Wiedząc, że członkowie ACCA są strategicznymi myślicielami o wysokiej etyczności, silnej wiedzy finansowej i odpowiedniej świadomości biznesowej.