ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy na poziomie menedżerskim: Business Finance

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Zaoczne Szukaj kursów z wybranej dziedziny: Business Finance. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

4 Wyniki z Business Finance Filter

Nagroda w zakresie finansów przedsiębiorstw i kursów księgowych

Learnkey Training Institute
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 miesięcy Wrzesień 2019 Malta Birkirkara

Ta nagroda umożliwia jednostkom rozwijanie teoretycznego zrozumienia, wraz z praktycznymi umiejętnościami różnych dyscyplin biznesowych na wszystkich poziomach struktury biznesowej. Ta nagroda jest idealna dla każdego, kto chce poszerzyć wiedzę na temat biznesu jako całości lub tych, którzy chcą rozwinąć określone umiejętności w miejscu pracy.

Szałwia mistrzem pakiet 2015: IAB szałwia, szałwia płacowe 1 & 2, szałwia 50, Excel i rezerwacja podstawy księgowość

E-Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Slough

Zwiększ swoje perspektywy zawodowe i CV z tego wszechstronnego pakietu kursów księgowych i księgowych, w tym podstawowe Sage know-how. Sage Mistrz Pakiet 2015 Oczywiście pakiet zawiera Sage IAB, szałwia Payroll 1 & 2 i szałwią 50, jak również Excel i księgowych podstawy.

Szałwia poziom płac IAB 2 z szałwii (1 i 2), MS Excel 2013, szałwia 50 2014 - specjalista "poziom współpracownik" pakietu kompetencji

E-Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Slough

Zostań współpracownikiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Buchalterów (IAB) i uzyskać certyfikat jako użytkownik oprogramowania Sage z tym SAGE IAB "Poziom Associate" Pakietu.

kurs zarządzania przedsiębiorstwem - niezbędne finanse firma (ICB)

Damelin Part Time
Ośrodek kształcenia Zaoczne 100 godziny Luty 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Po pomyślnym zakończeniu programu, ICB wyda uczniów z Listu Wyniki przedstawiając moduły pokryte.ICB będzie dotyczyć FASSET na uczącego się rzecz dla umiejętności