ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Business Finance Malta, Birkirkara

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Business Finance i w kraju Malta, Birkirkara. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Business Finance, Birkirkara Filter

Nagroda w zakresie finansów przedsiębiorstw i kursów księgowych

Learnkey Training Institute
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 miesięcy Wrzesień 2019 Malta Birkirkara

Ta nagroda umożliwia jednostkom rozwijanie teoretycznego zrozumienia, wraz z praktycznymi umiejętnościami różnych dyscyplin biznesowych na wszystkich poziomach struktury biznesowej. Ta nagroda jest idealna dla każdego, kto chce poszerzyć wiedzę na temat biznesu jako całości lub tych, którzy chcą rozwinąć określone umiejętności w miejscu pracy.