ACADEMICCOURSES.PL

Zaoczne Kursy: Business Finance Europie

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Business Finance i w kraju Europie. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Business Finance, Europie Filter

Nagroda w zakresie finansów przedsiębiorstw i kursów księgowych

Learnkey Training Institute
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 miesięcy Wrzesień 2019 Malta Birkirkara

Ta nagroda umożliwia jednostkom rozwijanie teoretycznego zrozumienia, wraz z praktycznymi umiejętnościami różnych dyscyplin biznesowych na wszystkich poziomach struktury biznesowej. Ta nagroda jest idealna dla każdego, kto chce poszerzyć wiedzę na temat biznesu jako całości lub tych, którzy chcą rozwinąć określone umiejętności w miejscu pracy.

Szałwia mistrzem pakiet 2015: IAB szałwia, szałwia płacowe 1 & 2, szałwia 50, Excel i rezerwacja podstawy księgowość

E-Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Slough

Zwiększ swoje perspektywy zawodowe i CV z tego wszechstronnego pakietu kursów księgowych i księgowych, w tym podstawowe Sage know-how. Sage Mistrz Pakiet 2015 Oczywiście pakiet zawiera Sage IAB, szałwia Payroll 1 & 2 i szałwią 50, jak również Excel i księgowych podstawy.

Szałwia poziom płac IAB 2 z szałwii (1 i 2), MS Excel 2013, szałwia 50 2014 - specjalista "poziom współpracownik" pakietu kompetencji

E-Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Slough

Zostań współpracownikiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Buchalterów (IAB) i uzyskać certyfikat jako użytkownik oprogramowania Sage z tym SAGE IAB "Poziom Associate" Pakietu.