ACADEMICCOURSES.PL

Kursy: Budownictwo Ameryce Środkowej i na Karaibach

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Kraje Ameryki Środkowej i Karaibów są bogate w kulturze, historii i kultury. Są dumni ze swojej historii starożytnej, a większość obywateli dumni i radość w pokazano ich kraj do międzynarodowych oczy. Wyjątkowa sceneria stanowi kulturalne jedyne w swoim rodzaju spotkanie, które jest nierozerwalnie związane z uczuciem podniecenia i doświadczenie. Ameryka Środkowa to idealne miejsce, aby uziemić siebie w delektując więcej niż kilka z największych przyjemności życia.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Budownictwo i w kraju Ameryce Środkowej i na Karaibach. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Budownictwo, Ameryce Środkowej i na Karaibach Filter

Oczywiście - OSHA szkolenia hazwoper

Bermuda College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Luty 2020 Bermudy Hamilton

Kurs ten przeznaczony jest do ścisłego przestrzegania wszystkich norm prawnych i jest dostosowany do specyficznych potrzeb swoich operacji (np koncentruje reagowania kryzysowego). HAZWOPER dostarcza wiedzy i umiejętności niezbędnych do pomocy przy operacjach naprawczych otaczających incydent materiałów niebezpiecznych i wykorzystuje kombinację prezentacji w klasie i "hands-on" blatu ćwiczeń.

Oczywiście - OSHA 10 godzin szkolenia budowlane

Bermuda College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 dni Skontaktuj się ze szkołą Bermudy Hamilton

OSHA 10 godzinny trening Konstrukcja składa się z dwóch (2) dni kurs zaprojektowany, aby zapewnić wykonawców budowlanych, ich opiekunów i pracowników, z autorytatywnej wiedzy na temat zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie. Oferuje on przegląd edukacyjnych z dziesięciu najczęstszych dziedzinach bezpieczeństwa.