ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Biznes Stany Zjednoczone, Orlando

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Master 's biznesu daje dobrze zaokrąglone edukacji niemal wszystkich aspektów świata biznesu. Zajęcia będą uczyć najnowsze techniki i trendy w świecie biznesu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Orlando znajduje się w stanie Floryda i jest głównym mieście Greater metropolii Orlando. Liczne uczelnie państwowe i uczelnie wraz z prywatnej instytucji służyć miastu. Miasto znane jest na świecie Disney świecie sławny.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Biznes i w kraju Stany Zjednoczone, Orlando. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Biznes, Orlando Filter

Warsztaty - robi interesy w USA

Ambra College
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
4 dni
Język angielski
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

świadectwo ukończenia kształcenia ustawicznego (kształcenia ustawicznego) Wydane przez Ambra, który jest akredytowany przez Florida Department of Education - Niezależnej Komis ...

Czytaj więcej