$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Biologia molekularna.Znajdź kursy i krótkie kursy Biologia molekularna

Czy kiedykolwiek zakładał, dlaczego i w jaki sposób istnieje? Czy masz lub nie masz, kursy w biologii molekularnej daje naukowe zrozumienie tej odwiecznej kwestii naukowych. Tak, dokładnie to, co jest oczywiście w biologii molekularnej? Kursy są zróżnicowane i zagłębić się praktyk biologicznych, które zajmują się struktury i funkcji makro-cząsteczek, takich jak białka i kwasów… Czytaj więcej

Czy kiedykolwiek zakładał, dlaczego i w jaki sposób istnieje? Czy masz lub nie masz, kursy w biologii molekularnej daje naukowe zrozumienie tej odwiecznej kwestii naukowych.

Tak, dokładnie to, co jest oczywiście w biologii molekularnej? Kursy są zróżnicowane i zagłębić się praktyk biologicznych, które zajmują się struktury i funkcji makro-cząsteczek, takich jak białka i kwasów nukleinowych, które są niezbędne do życia. Typowe kursy obejmują takie tematy jak biochemii komórkowej, genomiki i neurogenetics. Razem lub kolejno, kursy oferują kompleksowe omówienie struktury komórek ludzkiego i genów. Większość kursów są oferowane na zasadzie semestr.

Istnieje szereg korzyści przy szkolenia biologii molekularnej, zwłaszcza z nich jest ogólnie zrozumienie struktury komórkowej i makijażu, które są niezbędne do zrozumienia ludzkiego życia. Kursy zaawansowane biologii molekularnej oferujemy kompleksowe przeglądy aktywności genomu.

Koszty związane z kursów biologii molekularnej różnić w zależności od szkoły i od lokalizacji. Dodane czynnikiem jest koszt materiałów laboratoryjnych i materiałów, które są zwykle wymagane od większości kursów.

Studenci, którzy ukończą kursy z biologii molekularnej często idą do prowadzenia wyższy poziom edukacji w zakresie nauk biologicznych. Studenci, którzy zarabiają stopni w biologii molekularnej może stać techników laboratoryjnych, naukowców genetycznych lub biologów komórkowych. Wielu uczniów również przejść do nauczania, zarówno dla absolwentów studiów i programów. Pole to jest szanowany jeden i doświadczył gwałtowny wzrost w ciągu ostatnich 10 lat. Studenci z doświadczeniem lub instrukcji w biologii molekularnej stały się bardzo poszukiwane przez potencjalnych pracodawców.

Istnieje wiele krajowych i międzynarodowych możliwości do podjęcia kursów w biologii molekularnej.Wiele instytucji również kursy online w tym kierunku, który może być idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących, stay-at-home partnerzy, lub osoby, które znajdują się w pewnej odległości od placówki edukacyjnej. Aby zacząć, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Rhodes College Memphis
Memphis, Stany Zjednoczone

Biochemia i biologia molekularna (BMB) to interdyscyplinarna specjalność, która bada życie na poziomie molekularnym.

Biochemia i biologia molekularna (BMB) to interdyscyplinarna specjalność, która bada życie na poziomie molekularnym. -
Kursy
Język angielski
 
Claremont McKenna College
Claremont, Stany Zjednoczone

This interdisciplinary major is focused on biology and the physical sciences and incorporates a significant amount of mathematics.

This interdisciplinary major is focused on biology and the physical sciences and incorporates a significant amount of mathematics. -
Kursy
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Ursinus College
Collegeville, Stany Zjednoczone

Kierunki BCMB uzyskują silne, podstawowe zrozumienie podstaw biologii, biochemii, chemii i biologii molekularnej oraz dostosowują swoje zaawansowane kursy do swoich zaintereso ... +

Kierunki BCMB uzyskują silne, podstawowe zrozumienie podstaw biologii, biochemii, chemii i biologii molekularnej oraz dostosowują swoje zaawansowane kursy do swoich zainteresowań. -
Kursy
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

Zdobądź stypendium o wartości do 10 000,00 

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium.
The City University Of New York (CUNY Colleges & Schools)
Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Kolegia CUNY różnią się kolejnością swoich dwóch kursów wprowadzających z biologii.

Kolegia CUNY różnią się kolejnością swoich dwóch kursów wprowadzających z biologii. -
Kursy
Język angielski
Ośrodek kształcenia