close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy w Australia, Collingwood

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.Szukaj kursów… Czytaj więcej

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Australia, Collingwood. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Design Institute Of Australia
Collingwood, Australia

Program Accredited DesignerTM wyróżnia najbardziej doświadczonych i znających się na rzeczy praktyków projektowania w Australii.

Program Accredited DesignerTM wyróżnia najbardziej doświadczonych i znających się na rzeczy praktyków projektowania w Australii. -
Kursy
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów