Filter
Kursy
Jamajka Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Kursy: Audyt Jamajka

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Biorąc zajęcia z audytu może przygotować studentów, aby móc czytać i analizować zapisy finansowe firmy lub organizacji. Wraz z matematyki, studenci mogą studiować opodatkowania, zasady audytu, rachunkowości, ekonomii i sprawozdawczości finansowej.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

Zaoczne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Audyt i w kraju Jamajka. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej
KursyAudyt

1 Wyniki z Audyt, Jamajka

University of New Orleans College of Business Administration

Program jest oferowany tylko w kilku uczelniach w Stanach Zjednoczonych. Po zakończeniu programu IIA wyda certyfikat ukończenia. ... [+]

Departament Rachunkowości Uniwersytetu w Nowym Orleanie oferuje program Audytu Wewnętrznego Audytu Wewnętrznego Audytorów Wewnętrznych (IIA). Program jest oferowany tylko w kilku uczelniach w Stanach Zjednoczonych. Po zakończeniu programu IIA wyda certyfikat ukończenia. Program składa się z dwóch wymaganych kursów rozpoczynających się od Audytu Wewnętrznego I (ACCT 4167/6167) w semestrze. Po tym kursie następuje audit wewnętrzny II (ACCT 4168/6168) w semestrze jesiennym. Studenci są również zobowiązani do ukończenia stażu lub mini-stażu i podjęcia egzaminu Certified Internal Auditing (CIA).

Audyt wewnętrzny Program Program nauczania składa się z następujących elementów: Audyt Wewnętrzny I - 4163/6162 w semestrze zimowym. Audyt Wewnętrzny II - 4164/6165 w semestrze zimowym. Weź egzamin CIA. Ukończyć staż lub mini-staż. ... [-]

Jamajka Kingston
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku