ACADEMICCOURSES

Kursy: Artysta makijażu Wielka Brytania

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Wizażystka może nauczyć się stosować makijaż kosmetyczny do rozprowadzania czasopism, wykorzystywać protetykę dla postaci w produkcji teatralnej lub używać technologii makijażu airbrush do rozprowadzania niedoskonałości skóry na specjalne wydarzenie.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Artysta makijażu i w kraju Wielka Brytania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Artysta makijażu, Wielka Brytania Filter

Oczywiście w terapii urody i makijażu

International Career Institute
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

ICI terapii urody i makijażu Oczywiście daje wyjątkową szkolenia we wszystkich aspektach istotnych aby ludzie się z jak najlepszej strony. Opracowany z udziałem ekspertów kosm ...

Czytaj więcej

Kurs makijażystów

Harley Oxford
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
25 godziny
Język angielski
Online

Rozpocznij swoją karierę wizażystki już dziś dzięki naszemu kompletnemu dyplomowi wizażysty online!

Czytaj więcej

FDA makijaż mediów

Somerset College
Kursy
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Chcesz być profesjonalny make-up artist, pracując w takich miejscach jak English National Opera i teatrów na West Endzie, czy BBC i ITV, a na dużych produkcjach filmowych z re ...

Czytaj więcej