close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy w Argentyna, San Juan

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.Argentyna ma wielokulturowej społeczności i jest przyjaznym krajem dla studentów decyduje się studiować za granicą. Jakość edukacji jest doskonała i bardzo przystępne.Szukaj kursów w wybranym kraju: Argentyna, San Juan. Znajdź informacje… Czytaj więcej

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Argentyna ma wielokulturowej społeczności i jest przyjaznym krajem dla studentów decyduje się studiować za granicą. Jakość edukacji jest doskonała i bardzo przystępne.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Argentyna, San Juan. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Universidad De Congreso
San Juan, Argentyna

Universidad De Congreso ma na celu kształcenie architektów zaangażowanych w ochronę i ochronę środowiska i dziedzictwa kulturowego.

Universidad De Congreso ma na celu kształcenie architektów zaangażowanych w ochronę i ochronę środowiska i dziedzictwa kulturowego. -
Kursy
Język hiszpański
Lut 2022
 
Universidad De Congreso
San Juan, Argentyna

Universidad De Congreso proponuje szkolenie księgowych w dziedzinie ekonomii biznesu, zdolnych do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Universidad De Congreso proponuje szkolenie księgowych w dziedzinie ekonomii biznesu, zdolnych do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. -
Kursy
Język hiszpański
Lut 2022
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami