ACADEMICCOURSES

Architektura wnętrz kursy Madryt

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Dziedzinie projektowania wnętrz łączy w sobie umiejętności techniczne z twórczej wizji w celu stworzenia miejsc pracy i życia w konstrukcjach mieszkalnych lub handlowych. Projektant wnętrz przynosi koncepcje projektowe i potrzeby funkcjonalne do skutku w celu zwiększenia żadnego środowiska wewnętrznego.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Architektura wnętrz i w kraju Hiszpania, Madryt. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Architektura wnętrz, Madryt Filter

Kurs zarządzania BIM z Autodesk Revit

CEI Escuela de Diseño y Marketing
Kursy
Cze 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
180 godziny
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Online

Kurs BIM Management with Autodesk Revit jest skierowany do osób już powiązanych lub zainteresowanych branżą architektoniczną, projektową, inżynierską i informatyczną oraz budo ...

Czytaj więcej

KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ Z AUTODESK AUTOCAD, SKETCHUP / REVIT I LUMION

CEI Escuela de Diseño y Marketing
Kursy
Cze 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
180 godziny
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Online

Kurs przeznaczony jest dla studentów projektowania produktu, projektowania graficznego, kreślarzy, architektów, projektantów wnętrz itp. Również dla tych, którzy już używają p ...

Czytaj więcej