ACADEMICCOURSES

Kursy: Architektura wnętrz Francja

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Projektowanie wnętrz opiera się na umiejętnościach znajdujących się w innych dyscyplinach, w tym architektury, tkaniny, grafiki i sztuk pięknych, do mody i wytwarzają atmosferę, która wzbogaca formę i funkcję. Uczniowie pracują w celu wygenerowania wnętrza, które są atrakcyjne wizualnie i dotykowo przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb użytkowania i składowania.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Architektura wnętrz i w kraju Francja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Architektura wnętrz, Francja Filter

Przestrzeń design - projektowanie wnętrz

ITECOM Art Design NICE
Kursy
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Bierze udział w projektowaniu przestrzeni, jej rozwoju i rehabilitacji. Na to, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, aby pomóc wznowić specyfikacje zgodnie z wymaganiami pro ...

Czytaj więcej

Dekoracja

ITECOM Art Design NICE
Kursy
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Projektantka jest człowiek, który ma zrestrukturyzować przestrzeń lub miejsce do życia. Powinno być obok otwartego i twórczego umysłu. Jej zadaniem jest wzmocnienie tożsamości ...

Czytaj więcej