ACADEMICCOURSES

Architektura wnętrz kursy Miły

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Silny wizję kreatywność i zdolność do przynieść pomysły na życie są cechami charakterystycznymi tej dziedzinie wystroju wnętrz. Projektanci studenckie mają za zadanie stworzenie wizualnie stymulujące i wykonalne obowiązuje w placówkach handlowych lub mieszkalnych, które są zgodne z normami branżowymi i regulacji rządowych.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

W 5. miasta we Francji najbardziej zaludnionym, Nice znajduje się ponad 300 000 mieszkańców. To jest top turystycznym we Francji, ponieważ jego piękna i klimatu. Miasto ma kilka zakładów o szkolnictwie wyższym.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Architektura wnętrz i w kraju Francja, Miły. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Architektura wnętrz, Miły Filter

Przestrzeń design - projektowanie wnętrz

ITECOM Art Design NICE
Kursy
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Bierze udział w projektowaniu przestrzeni, jej rozwoju i rehabilitacji. Na to, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, aby pomóc wznowić specyfikacje zgodnie z wymaganiami pro ...

Czytaj więcej

Dekoracja

ITECOM Art Design NICE
Kursy
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Projektantka jest człowiek, który ma zrestrukturyzować przestrzeń lub miejsce do życia. Powinno być obok otwartego i twórczego umysłu. Jej zadaniem jest wzmocnienie tożsamości ...

Czytaj więcej