ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Arabia Saudyjska

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Arabia Saudyjska jest jednym z dwóch krajów wymienionych dla ich rodzin królewskich, wraz z Haszymidzkiego Królestwa Jordanii. Jest sporo miejsc pracy dla emigrantów w Arabii Saudyjskiej. It 's zaleca się, aby dowiedzieć się, jak czytać Arabski, podstawowe tajweed i kilka podstawowych umiejętności mówienia przed przyjazdem.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Arabia Saudyjska. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Certyfikowany menedżer ds. Jakości / doskonałości organizacyjnej (CMQ / OE)

Leoron Professional Development Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 dni Skontaktuj się ze szkołą Arabia Saudyjska Rijad

Certyfikowany menedżer ds. Jakości / doskonałości organizacyjnej (CMQ / OE) jest profesjonalistą, który prowadzi inicjatywy doskonalenia procesów - od małych przedsiębiorstw po międzynarodowe korporacje - które mogą koncentrować się na różnych obszarach usług i przemyśle.

Najlepsze praktyki BPMR w konserwacji

Leoron Professional Development Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 dni Skontaktuj się ze szkołą Arabia Saudyjska Al Jubail

Kurs ten został zaprojektowany z myślą o specjalistach ds. Konserwacji i niezawodności na wszystkich poziomach. Zostaną wyjaśnione znane najlepsze praktyki, zademonstrowane, a uczestnicy będą pracować w grupach nad rzeczywistymi problemami w każdym obszarze funkcjonalnym w zakresie konserwacji i niezawodności, umożliwiając naukę od instruktora i innych uczestników.

Kurs: Advance Human Resource Management Program

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 44 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Rola zarządzania zasobami ludzkimi ewoluowała, aby pomóc organizacjom osiągnąć ich cele strategiczne i usprawnić działalność. Ten program koncentruje się na umiejętnościach centralnych, które różnią się od głównych przynależności do HR, które są kluczowe dla obecnych lub przyszłych specjalistów HR, menedżerów, szefów, nadzorców i władz pracowniczych, którzy chcą budować swoją rentowność, współpracując w szczególności z działem HR w szerokim zakresie stowarzyszeń. .

Kurs: Program Hospitality and Tourism

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 29 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Rządy krajów Bliskiego Wschodu są w trakcie zmniejszania swojej zależności od dochodów z ropy naftowej i chętnie stymulują turystykę. Według Światowej Organizacji Turystyki ONZ (UNWTO) na Bliskim Wschodzie odnotowano wzrost w sektorze turystycznym z 52 milionami odwiedzających w 2013 roku.

Kurs: Wprowadzenie do programu HR

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 21 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Zasoby ludzkie odgrywają kluczową rolę w rozwoju i utrzymaniu każdej organizacji. Poprzez funkcję zasobów ludzkich pracownicy są zatrudniani, orientowani, wyszkoleni,

Kurs: program informatyczny

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 54 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Technologia rozwija się i rozwija z rekordową prędkością. Technologia informacyjna jest siłą wpływającą na organizacje każdej wielkości. Firmy muszą stawić czoła tym szybko zmieniającym się środowiskom i wyposażyć się, aby podjąć wyzwanie spowodowane przez siły.

Kurs: Program przywództwa

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 28 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Wymagania stawiane dzisiejszym przywódcom są intensywne. Bez względu na to, jak nieskazitelne umiejętności techniczne - czy to w ich własnej funkcji, czy w ogóle - zawsze są oni proszeni o lepsze wykorzystanie swoich zespołów.

Kurs: Program zarządzania

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Przejście na rolę ogólnego zarządzania wymaga szerszej perspektywy. Gdy prowadzisz swoją działalność w zakresie funkcji i codziennych operacji, musisz podejmować decyzje w oparciu o strategiczny pogląd na wszystkie podstawowe funkcje biznesowe.

Kurs: Program rozwoju osobistego

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 31 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Rozwój osobisty gromadzi działania, które pomagają poprawić życie jednostki, w tym jej karierę, związki, produktywność i inne cele osobiste. Odnosi się również do wszystkich programów, technik, narzędzi i systemów oceny, które są w stanie wspierać rozwój człowieka na poziomie indywidualnym w organizacji.

Kurs: Program zarządzania projektami

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Nauka zarządzania projektami staje się coraz bardziej złożona. Obecnie firmy w coraz większym stopniu polegają na profesjonalnych projektach lub menedżerach programów, którzy kierują złożonymi projektami, które mają kluczowe znaczenie dla kondycji finansowej i sukcesu firmy.

Kurs: Program zarządzania łańcuchem dostaw

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 28 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Znajomość zarządzania łańcuchem dostaw jest bardzo ważna. Zarządzanie łańcuchem dostaw to w rzeczywistości integracja działań, które zamawiają materiały i usługi, przekształcają je w produkty pośrednie i produkty końcowe, i dostarczają je za pośrednictwem systemu dystrybucji.

Kurs: Program sprzedaży i marketingu

GBN Training Centre
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 24 dni Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Al Khobar

Aby odnieść sukces i dobrze się rozwinąć na wysoce konkurencyjnym rynku, firmy muszą opracować plany marketingowe, które dostosują je do swoich klientów i odróżnią je od konkurencji.

Efektywne zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwem

Zoe Talent Solutions
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 10 dni Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Malezja Kuala Lumpur Egipt Kair Kenia Nairobi Abu Dabi Arabia Saudyjska Rijad + 10 więcej

Ten program zapewni uczestnikom zrozumienie kluczowych aspektów skutecznego zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. Zarys programu szkolenia jest aktualny i odnosi się do wymagań rynku, dzięki czemu dobrze spełnia wszystkie analityczne prognozy dotyczące potrzeb szkoleniowych w określonym obszarze. Spersonalizowana propozycja może być również dostosowana do wymagań szkoleniowych Twojego zespołu.

Zarządzanie walutami

Zoe Talent Solutions
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 10 dni Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Malezja Kuala Lumpur Kenia Nairobi Abu Dabi Arabia Saudyjska Rijad + 8 więcej

Ten kurs szkoleniowy został zaprojektowany, aby pomóc bankom centralnym w podejmowaniu strategicznego podejścia do zarządzania ich walutami. Wymaga to przede wszystkim zrozumienia cyklu życia waluty, a następnie szczegółowej analizy zakresu, w jakim inni interesariusze mogą przejąć więcej funkcji.

Ustanowienie i zarządzanie biurem zarządzania projektami (PMO)

Zoe Talent Solutions
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 10 dni Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Malezja Kuala Lumpur Kenia Nairobi Turcja Stambuł Abu Dabi Arabia Saudyjska Rijad + 10 więcej

Sesje szkoleniowe w tym programie pomagają jednostkom w wiarygodnym ustalaniu i zarządzaniu biurem zarządzania projektami w sposób strategiczny oraz w dostosowaniu do kluczowych korzystnych strategii. Zarys programu szkolenia jest aktualny i odnosi się do wymagań rynku, dzięki czemu dobrze spełnia wszystkie analityczne prognozy dotyczące potrzeb szkoleniowych w określonym obszarze. Spersonalizowana propozycja może być również dostosowana do wymagań szkoleniowych Twojego zespołu.