$close

Filtry

Zobacz wyniki

Angielski kursy San Antonio

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków. kursy języka angielskiego skupiają się na nauce angielskiego czytania, pisania, rozumienia i analizy, a często koncentrują się na rozwijaniu podstawowych mowy i umiejętności komunikacyjnych dla głośników ESL, aby zwiększyć sprawność… Czytaj więcej

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

kursy języka angielskiego skupiają się na nauce angielskiego czytania, pisania, rozumienia i analizy, a często koncentrują się na rozwijaniu podstawowych mowy i umiejętności komunikacyjnych dla głośników ESL, aby zwiększyć sprawność i komfort z językiem angielskim.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

San Antonio jest miastem, nazwany św Antoniego z Padwy. Ponad 31 instytucji szkolnictwa wyższego gospodarzem ponad 100.000 studentów. Arrieson Rzeka Teatr Aztec on the River, Fiesta Noche del Rio i pałac filmu są główne atrakcje miasta. "

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Angielski i w kraju Stany Zjednoczone, San Antonio. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
The University of Texas at San Antonio
San Antonio, Stany Zjednoczone

Program Intensive English pomoże Ci osiągnąć cel, jakim jest biegła znajomość języka angielskiego w nauce w Stanach Zjednoczonych. Akredytowany przez selektywną Komisję Akredy ... +

Program Intensive English pomoże Ci osiągnąć cel, jakim jest biegła znajomość języka angielskiego w nauce w Stanach Zjednoczonych. Akredytowany przez selektywną Komisję Akredytacji Programu Języka Angielskiego, nasz najwyższej klasy program prowadzony przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów przygotował tysiące studentów do sukcesu akademickiego. Personel pomocniczy jest doskonały i zapewnia uczniom najlepszą możliwą obsługę. Oferujemy trzy różne poziomy nauki języka angielskiego od poziomu pośredniego do zaawansowanego. Studenci biorą udział w 4 akademickich kursach języka angielskiego skoncentrowanych na czytaniu / słownictwie, pisaniu / gramatyce, komunikacji ustnej i przygotowaniu do TOEFL. Nasze regularne semestry jesienne i wiosenne to 20 godzin nauki tygodniowo przez około 14 tygodni, podczas gdy nasze bardziej intensywne semestry letnie to 28 godzin nauki tygodniowo przez około 10 tygodni. -
Kursy
Studia dzienne
studia niestacjonarne
10 - 14 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia