Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy Angielski akademicki.Znajdź kursy i krótkie kursy Angielski akademicki

Kurs jest krótkim programem akademickim, który wyzwala uczniom spełnienie określonych wymagań, aby uzyskać przechodzącą ocenę. Kursy zazwyczaj wymagają cotygodniowej pracy przez kilka miesięcy.

Czym jest kurs języka angielskiego? Kurs akademickiego języka angielskiego koncentruje się na zapewnieniu studentom większej wiedzy i zrozumienia języka angielskiego w celu umiejętnego i umiejętnego pisania artykułów akademickich i chirurgicznych. Dzięki tematom omówionym w tym programie studenci uczą się, jak w pełni wyraŜać pomysły, jak zwiększyć ich słownictwo z zakresu edukacji, jak zorganizować określone typy pisania, unikać błędów gramatyki i interpunkcji, a także analizować niektóre typy tekstów.

Ukończenie kursu języka angielskiego w nauce pomaga studentom poprawić organizację, zarządzanie czasem i znajomość języków, a także umiejętność czytania i pisania po angielsku profesjonalnym i na poziomie wyższym.Wszyscy uczniowie, nawet ci, którzy mówią po angielsku jako swój pierwszy język, mogą skorzystać z kursu języka angielskiego.

Kursy mogą się różnić kosztami w zależności od szkoły i długości zajęcia studentów w celu zakończenia pracy. Aby lepiej zrozumieć końcowe koszty ukończenia kursu, uczniowie powinni porozmawiać z potencjalnymi szkołami.

Studenci, którzy kończą naukę języka angielskiego, mogą posługiwać się lepszym językiem, umiejętnością czytania i komunikacji, aby znaleźć karierę w różnych dziedzinach, takich jak biznes, administracja, edukacja, służba publiczna i rozrywka. Absolwenci mogą wybierać się jako administratorzy biurowymi, menedżerowie programów, dyrektorzy ds. Zasobów ludzkich, menedżerowie szkół biznesu, przedstawiciele obsługi klienta lub nawet jako pisarze i redaktorzy wydawnictw lokalnych.

Ukończenie akademickiego kursu języka angielskiego może pomóc studentom poznać podstawowe umiejętności praktyczne i zawodowe, które są potrzebne współczesnemu współczesnemu środowisku pracy. Aby znaleźć kurs, który Ci odpowiada, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

65 Wyniki z Angielski akademicki

New America College

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów z zaawansowanym poziomem znajomości języka angielskiego, którzy zdali egzamin NAC na poziomie 5 lub 6 lub uzyskali poziom 6 na EP ... [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów z zaawansowanym poziomem znajomości języka angielskiego, którzy zdali egzamin NAC na poziomie 5 lub 6 lub uzyskali poziom 6 na EPT (University of Michigan English Placement Test). Kurs skupi się na umiejętnościach potrzebnych na uniwersytetach, takich jak zaawansowane słuchanie i czytanie w prawdziwym życiu, pisanie prac badawczych, prezentacje, nauka zaawansowanego słownictwa i praca w grupach. Gramatyka i wymowa będą ukierunkowane w kontekście.

Czesne

Studenci F-1 / studenci spoza F-1

Czesne dla studentów z wizą F1 wynosi 675,00 USD miesięcznie.

Jednorazowa, bezzwrotna opłata rejestracyjna w wysokości 75,00 USD oraz roczna, bezzwrotna opłata w wysokości 75,00 USD jest naliczana po zapisaniu się do wszystkich programów.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Warwickshire College Group

Możesz uczyć się języka angielskiego w naszej szkole języka angielskiego w Royal Leamington Spa College. ... [+]

Możesz uczyć się języka angielskiego w naszej szkole języka angielskiego w Royal Leamington Spa College.

Szkoły Royal Leamington Spa i Rugby są akredytowane przez British Council i English UK. Nasza szkoła Rugby jest centrum egzaminacyjnym IELTS.

Zajęcia z języka angielskiego

Studenci w WCG mogą uczyć się trzech różnych programów w języku angielskim:

1. Język akademicki angielski - 22 godziny tygodniowo

Program Academic English Language skierowany jest do studentów, którzy chcą przejść na kurs akademicki w WCG lub na studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie na uniwersytecie.

Jest to intensywny program językowy, który rozwinie twoje umiejętności w zakresie nauki akademickiej, a także ogólną znajomość języka angielskiego, a także sprawi, że będziesz przygotowany do egzaminu IELTS. Minimalny wiek rejestracji to 16 lat. Opłaty wynoszą 210 GBP za tydzień * (22 godziny).... [-]

Wielka Brytania Royal Leamington Spa
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
North Central College

Intensywny program angielski działa przez cały rok. Służy studentom, którzy są zainteresowani intensywnym studiowaniem języka angielskiego (20 godzin tygodniowo) i chcą p ... [+]

Całoroczny intensywny program języka angielskiego

Intensywny program w języku angielskim działa przez cały rok. Służy uczniom, którzy są zainteresowani intensywną nauką języka angielskiego (20 godzin tygodniowo) i chcą poprawić swoje umiejętności językowe do celów akademickich lub zawodowych.

Intensywny program języka angielskiego w English Language Institute

English Language Institute (ELI) to intensywny program angielskiego w pełnym wymiarze godzin, mający na celu przygotowanie zagranicznych studentów do przyjęcia na uniwersytet w USA poprzez rozwijanie umiejętności akademickich, zawodowych i społecznych języka angielskiego.

Instytut mieści się w kampusie North Central College , czteroletniego uniwersytetu uniwersyteckiego w Naperville w stanie Illinois.... [-]

Stany Zjednoczone Naperville
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wright State University

LEAP (Learning English for Academic and Professional Purposes) to intensywny program w języku angielskim na Wright State University . LEAP przygotowuje osoby nieposiadają ... [+]

Opis programu

LEAP (Nauka angielskiego dla celów akademickich i zawodowych) znajduje się na głównym kampusie Wright State University w Dayton, Ohio. LEAP zapewnia intensywną naukę języka angielskiego w pełnym wymiarze godzin i oferuje osobom, które nie są rodzimymi użytkownikami języka, umiejętności językowe, akademickie i społeczne niezbędne do osiągnięcia sukcesu na amerykańskim uniwersytecie. Studenci przychodzą do LEAP z różnych powodów. Niektórzy studiują w LEAP przez krótki czas, aby poprawić swoje umiejętności językowe; inni szukają stopni na Wright State University .

LEAP oferuje:zintegrowany program nauczania, który wzmacnia wkład i prowadzi do większej retencji.Zwolnienie TOEFL za przyjęcie na Wright State University dla wykwalifikowanych studentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy pomyślnie ukończyli program LEAP. Odwiedź stronę University Center for International Education Admissions, aby poznać kryteria przyjmowania dostępnych programów.Kurs przygotowujący do testu oferowany uczniom poziomu 4 do ćwiczeń na egzaminy IELTS i TOEFL.doświadczony wydział, wszyscy z zaawansowanymi stopniami w TESOL (Nauczanie języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami) lub dziedziną pokrewną i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na poziomie uniwersyteckim.pisanie zajęć w pracowniach komputerowych przy użyciu najnowszej technologii komputerowej.współpraca z programem TESOL Wright State University i wieloma kursami uniwersyteckimi.wycieczki terenowe do miejscowych atrakcji i innych zajęć pozalekcyjnych.dostęp do wszystkich obiektów akademickich i rekreacyjnych Wright State University .LEAP oferuje cztery poziomy nauczania:Poziom 1 (wysoki początek)Poziom 2 (niski średni / średniozaawansowany)Poziom 3 (High Intermediate)Poziom 4 (zaawansowany)LEAP zapewnia możliwości lepszego uczenia się:Warsztaty gramatyczne i wymowy oferowane przez program TESOLIndywidualne cotygodniowe korepetycje w LEAP Learning Center (LLC)Cotygodniowe spotkania z partnerami rozmowyRekrutacja... [-]
Stany Zjednoczone Dayton
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Languages Across Borders | Vancouver

Kurs umożliwia studentom poprawienie umiejętności czytania i poprawności gramatycznej zarówno w mowie mówionej jak i pisanej. W tej klasie szczegółowo badana jest szeroka ... [+]

Angielski akademicki kursy - krótkie kursy. Angielski akademickiOpis klasy

Kurs Academic English w LAB Vancouver ma na celu skupienie się na

Struktury gramatyczneBudowanie słownictwa akademickiegoCzytanie ze zrozumieniemUmiejętności pisania akademickiego

Kurs umożliwia studentom poprawienie umiejętności czytania i poprawności gramatycznej zarówno w mowie mówionej jak i pisanej.

W tej klasie szczegółowo badana jest szeroka gama tekstów do czytania. Różnorodność treści wystawia uczniów na szeroki zakres słownictwa i gramatyki, a także formy literackie.

Uczniowie ćwiczą czytanie ze zrozumieniem i analizują związki między słowami, ćwicząc przy użyciu nowego słownictwa w różnych kontekstach.... [-]

Kanada Vancouver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queensland University of Technology

Oferujemy programy w języku angielskim, które pomogą Ci rozwinąć znajomość języka angielskiego, aby pomóc Ci spełnić wymagania wstępne dla wybranego kursu. ... [+]

Przegląd

Oferujemy programy w języku angielskim, które pomogą Ci:

rozwijać swoje umiejętności językowe, aby pomóc Ci spełnić wymagania wstępne dla wybranego kursudoskonalić swój angielski dla rozwoju akademickiego, osobistego lub zawodowego.

Generalny angielski

Nasz program w języku angielskim pomaga:

przygotować się do przystąpienia do programów w języku angielskim dla celów akademickich (EAP 1 lub EAP 2)rozwijać umiejętności językowe w celach społecznych, kulturalnych i osobistych.

Oferujemy szeroki zakres programów w języku angielskim, zaczynając od poziomu podstawowego, koncentrując się na:

mówićsłuchającyczytaniepisanie.Angielski dla celów akademickich (EAP)... [-]
Australia Brisbane
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 - 45 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alexander College

Program English for Academic Purposes to program przygotowawczy, który rozwija podstawowe umiejętności języka angielskiego w kontekście policealnym. Umożliwia to studento ... [+]

Program English for Academic Purposes to program przygotowawczy, który rozwija podstawowe umiejętności języka angielskiego w kontekście policealnym. Umożliwia to studentom podejście do studiów wyższych z wymaganymi podstawowymi kompetencjami z języka angielskiego.

Program English for Academic Purposes (EAP) składa się z 6 poziomów. Każdy z nich koncentruje się na nauce języków w kontekście przedmiotów akademickich, takich jak:

NaukaEkonomiaPsychologiaSocjologiaLiteraturaFilozofia

Są one specjalnie zaprojektowane w celu rozwijania umiejętności akademickich w zakresie nauki i uczestnictwa, a jednocześnie doskonalenia języka angielskiego do poziomu, który zapewni im sukces w dalszej pracy na uniwersytecie. 6 kursów podzielonych jest na 3 kategorie: podstawy, pośrednie przygotowanie akademickie i zaawansowane przygotowanie akademickie.... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fanshawe College

10-poziomowy program EAP firmy Fanshawe jest certyfikowany przez Canadian Canada i spełnia wymagania językowe dotyczące przyjęcia na Western University, Fanshawe i wiele ... [+]

10-poziomowy program EAP firmy Fanshawe jest certyfikowany przez Canadian Canada i spełnia wymagania językowe dotyczące przyjęcia na Western University, Fanshawe i wiele innych szkół Ontario. Program EAP i profesorowie pełnoetatowi pomogą ci zdobyć zaufanie i płynność w posługiwaniu się językiem angielskim, a także pomogą ci przygotować się do kolejnych kroków przy użyciu najnowszych metod i technologii.

Spełnianie swoich celów edukacyjnych:Zaangażuj się w komunikatywne, interaktywne ćwiczenia i ćwiczenia, które pomogą Ci uczyć się angielskiego.Zdobądź zaufanie i umiejętności, aby dalej studiować w programie college'u lub uniwersytetu.Dowiedz się, jak odnieść sukces w kulturze akademickiej kanadyjskich klas.Studiuj zaawansowane umiejętności językowe we wszystkich dziedzinach, w tym gramatyki, czytania, pisania, słuchania, mówienia i wymowy.Zaplanuj kolejne kroki na swojej ścieżce akademickiej i spełnij swoje marzenia.Daty rozpoczęcia EAP:2018: 3 lipca, 4 września, 29 października.2019: 7 stycznia, 4 marca, 6 maja, 2 lipca, 3 września, 28 października.Czesne za każdy poziom EAPLiczba tygodni na każdym poziomie: 8Opłaty za naukę: CAD 2 840,00Opłaty dodatkowe: 383,85 CADOpłaty ogółem: CAD 2323.85... [-]
Kanada Londyn Simcoe Święty Tomasz
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Antalya Bilim University

School of Languages, English Language Training Programme (ELTP) na Antalya Bilim University (ABU) to specjalnie zaprojektowany program dla studentów, których pierwszym ję ... [+]

School of Languages , English Language Training Programme (ELTP) na Antalya Bilim University (ABU) to specjalnie zaprojektowany program dla studentów, których pierwszym językiem nie jest angielski. Program oferuje zajęcia rozwijające znajomość języka angielskiego ze strategiami nabywania drugiego języka w zakresie słuchania, mówienia, czytania, pisania, gramatyki i słownictwa. Misją Programu szkolenia z języka angielskiego jest pomaganie naszym studentom w osiągnięciu ich celów akademickich, zawodowych i osobistych.

Dzięki swojemu ogólnoświatowemu doświadczeniu i solidnemu doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego obcokrajowcom, instruktorzy ABU English Language Training Program zaprojektowali nowoczesne zajęcia multimedialne i czytanie... [-]

Turcja Antalya
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Manhattan College

Intensywny program nauki języka angielskiego na Manhattan College (IELP) zapewnia wysokiej jakości instrukcje w języku angielskim dla osób posługujących się innymi języka ... [+]

Intensywny program języka angielskiego

Intensywny program nauki języka angielskiego na Manhattan College (IELP) zapewnia wysokiej jakości instrukcje w języku angielskim dla osób posługujących się innymi językami w celu spełnienia ich celów: akademickiego, zawodowego i osobistego. Nauczanie czytania, pisania, słuchania, mówienia, struktury języka i innych istotnych obszarów nabywania języka angielskiego odbywa się za pomocą metody komunikacyjnej.

Manhattan College IELP zapewnia studentom możliwość wymiany kulturowej zarówno na terenie kampusu, jak i w większej społeczności. IELP dąży do doskonałości akademickiej, komunikacji i zrozumienia międzykulturowego, a także do zainteresowania i potrzeb studentów.... [-]

Stany Zjednoczone Bronx
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 15 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bright Learning

... [+]

Dzięki osobistemu opiekunowi angielskiego w Bright Learning wybrałeś to, czego chcesz się uczyć, kiedy chcesz się uczyć i jak chcesz się uczyć.

[-]
Stany Zjednoczone USA Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Birchwater Education

Studiuj i pracuj w Irlandii (6 2) Ogólny program angielski. Studenci studiują kurs Trinity Integrated Skills in English, który ma na celu zbudowanie prawdziwych, zbywalny ... [+]

Przegląd kursu

Struktura kursu: 25 tygodni wakacji w języku angielskim i 8 tygodni

Trinity Integrated Skills in English ma na celu zbudowanie prawdziwych, zbywalnych umiejętności językowych w języku angielskim wymaganych do celów akademickich i możliwości zatrudnienia. Istotą programu ISE jest umiejętność interakcji w autentyczny i znaczący sposób. Kurs osiąga to poprzez zintegrowane zadania czytania i pisania oraz zintegrowane zadania mówienia i słuchania, z silnym naciskiem na prawdziwą wydajność językową. ISE ocenia umiejętności komunikacyjne potrzebne do osiągnięcia sukcesu w XXI wieku.

Korzyści z tego kursu obejmują:

Buduje umiejętności komunikacyjne w prawdziwym życiu - umiejętności językowe w prawdziwym życiuContemporary - Treści nauczania zintegrowane z treścią i językiemElastyczność - Weź moduły egzaminacyjne, gdy będziesz gotowyWykonuj jak najlepiej - Wybierz swój własny temat dyskusji na egzamin słuchowy i mówiący.Raport diagnostyczny - pokazuje, jak wykonałeś zadanie i gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności w przyszłości. Bardzo przydatne do określenia, które umiejętności należy rozwijać i ćwiczyć, aby poprawić... [-]
IIrlandia Limeryk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Preparation College

Kurs przygotowuje Cię do wszystkich prawdopodobnych wyzwań językowych, których będziesz doświadczać w szkolnictwie wyższym. ... [+]

10/20 TYGODNI (MAKS. 6 MIESIĘCY) - GÓRNA POŚREDNIA DLA ZAAWANSOWANEGO

Ten kurs jest dostępny dla studentów krajowych i zagranicznych (CRICOS 076368F)

Przegląd

Kurs przygotowuje Cię do wszystkich prawdopodobnych wyzwań językowych, których będziesz doświadczać w szkolnictwie wyższym. Będziesz prowadzony przez doświadczonych i wspierających nauczycieli, którzy ułatwią ci zdobycie wszystkich umiejętności niezbędnych do pisania raportów i esejów w języku angielskim, dostarczając prezentacje w języku angielskim i rozumiejąc oczekiwania anglojęzycznego college'u lub uniwersytetu. Zrozumienie kultury uniwersyteckiej, uniwersyteckiej i TAFE w Australii ma kluczowe znaczenie dla twojego sukcesu i podróży studyjnej. Po pomyślnym ukończeniu kursu English for Academic Purposes będziesz mógł używać języka angielskiego w różnych akademickich kontekstach i brać odpowiedzialność za swoje postępy przy minimalnym wsparciu ze strony nauczycieli. Ten kurs może być spakowany jako część naszego angielskiego dla studiów wyższych (EHES). Oczekuje się, że większość uczniów może ukończyć każdy poziom kursu w ciągu 10 tygodni. Po ukończeniu kursu nie musisz siedzieć w IELTS lub innych testach, aby uczyć się z jednym z naszych partnerów artykulacyjnych.... [-]

Australia Bankstown Surry Hills
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 - 20 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
English Training Lounge

English Training salon - Międzynarodowy Baccalaureate® (IB): Middle Years (MY), Program Kariera pokrewne (CP) i Diploma Programme (DP) kursy wsparcia i czesne. ... [+]

International Baccalaureate (IB) i Wielka Brytania, brytyjski Curriculum

English Training salon - profesjonalnego własnego wyboru

English Training salon - Międzynarodowy Baccalaureate® (IB): Middle Years (MY), Program Kariera pokrewne (CP) i Diploma Programme (DP) kursy wsparcia i czesne

International Baccalaureate Middle Years (MY) Program wsparcia i czesne

"Mój program jest wyzwaniem ramy, które zachęca uczniów do konkretnych połączeń między ich badań i realnym świecie.

(Pochodzi ze strony internetowej IBO).

Program MY, Middle Years to program szkoły średniej dla 11 do 16-latków pięć lat. Studenci, którzy ukończą mojego programu są dobrze przygotowani do podjęcia matura międzynarodowa (DP), kariera związana Program (CP), a nawet Wielkiej Brytanii Curriculum A, poziomowym kursem. ... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dabi Argentyna Buenos Aires Kolumbia Bogota Brazylia Rio de Janeiro Chile Santiago Meksyk Buenavista Dubai Tajlandia Bangkok Chiny Pekin Indie Delhi Wietnam Hanoi Hongkong Malezja Kuala Lumpur Arabia Saudyjska Rijad Korea Południowa Seul Szanghaj Singapur Tajwan Tajpej Japonia Tokio Indonezja Djakarta Hiszpania Barcelona Niemcy Berlin Szwajcaria Berno  + 38 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Melbourne Language Centre

Angielski dla celów akademickich ma na celu przygotowanie studentów międzynarodowych do kontynuowania studiów wyższych na poziomie Certificate, Diploma, Foundation Studie ... [+]

Angielski dla celów akademickich ma na celu przygotowanie studentów międzynarodowych do kontynuowania studiów wyższych na poziomie Certificate, Diploma, Foundation Studies, Undergraduate and Postgraduate.

Uczniowie uczą się umiejętności języka angielskiego, które umożliwią im osiągnięcie sukcesu w środowisku akademickim. Umiejętności związane z prezentacją, pisanie esejów i wszechstronne zadania związane ze słuchaniem dają studentom MLC największą zaletę, gdy uczęszczają na Australię.

Studenci są również narażeni na zaawansowaną znajomość gramatyki i języka, a także w dziedzinach akademickich, w tym koniunkturze akademickiej w dziedzinie pisania i pisania, sztuki perswazji i pisania długiego.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku