ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Analityka biznesowa Europa

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Właściciele firm są zawsze szuka sposobów, dzięki którym mogą pokonać swoich konkurentów. Z magisterskich w Business Intelligence, można nauczyć się umiejętności, które można zastosować, aby pomóc firmom zrobić taką analizę statystyczną, gromadzenie danych i modelowania biznesowego.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Analityka biznesowa i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

4 Wyniki z Analityka biznesowa, Europa Filter

Korzystanie z kursu kreatywnego rozwiązywania problemów - National Chiao Tung University

FutureLearn
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
4 tyg.
Język angielski
Online

Dowiedz się, jak rozwiązywać codzienne problemy za pomocą kreatywności dzięki temu kursowi online na temat praktycznego rozwiązywania problemów twórczych.

Czytaj więcej

Kurs specjalizacyjny Leadership & Team Intelligence

ISAG - European Business School
Kursy
26 Lut 2021
<
studia niestacjonarne
<
60 godziny
19 Lut 2021
Język angielski
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Jednym z wielkich wyzwań dla firm jest zmotywowanie i zaangażowanie pracowników w realizację celów organizacji, aby zatrzymać i przyciągnąć najlepszych oraz osiągnąć sukces. S ...

Czytaj więcej

Business Intelligence

Convertas
Kursy
<
Studia dzienne
<
4 dni
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program wprowadzi Business Intelligence (BI), praktyczne, aby umożliwić czyszczenie, normalizację i interpretację dużych ilości danych. Będziesz mógł ustanawiać historyczn ...

Czytaj więcej

Wprowadzenie do internetowego kursu inteligencji emocjonalnej

Acudemy
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Inteligencja emocjonalna to zestaw umiejętności emocjonalnych i społecznych, które łącznie określają, jak dobrze postrzegasz i wyrażasz siebie, utrzymujesz relacje społeczne i ...

Czytaj więcej