ACADEMICCOURSES

Kursy: ATPL Litwa

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Jako najwyższy poziom licencjonowania pilotów, licencja pilota lotniczego (ATPL) pozwala pilotom cywilnym latać niektórymi z największych samolotów, będąc jednocześnie pilotami dowódcy. ATPL wymaga, aby piloci posiadali licencję pilota zawodowego (CPL), 1500 godzin lotu i byli w stanie przekazać teorię teoretyczną.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny ATPL i w kraju Litwa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z ATPL, Litwa Filter

Zintegrowane szkolenie ATPL

Baltic Aviation Academy
Kursy
<
20&nbsp;-&nbsp;25 miesiące
Ośrodek kształcenia

Licencja pilota zintegrowanego Przewoźników Powietrznych (ATPL (A)) Program szkolenia jest intensywny program szkoleniowy, którego celem jest pomoc studentom z niewielkim lub ...

Czytaj więcej