Top Kursy

Różnych kursów mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularne kierunki wymienione poniżej.

Nowo dodane kursy

London Corporate Training

Zaawansowane Umiejętności Nadzorcze

Kwiecień 22, 2018
Skuteczni przełożeni muszą mieć silne umiejętności interpersonalne i zarządzania ludźmi. Chociaż umiejętności odgrywają istotną rolę w określeniu sukcesu w takich rolach, można rozwinąć wiele umiejętności, aby pomóc przełożonym w lepszym zarządzaniu ludźmi i sytuacjami. Ten kurs został zaprojektowany, aby pomóc opiekunom, którzy są gotowi się rozwi… [+]jać i być najlepszymi w swoich aktualnych rolach. [-]

University of Algarve

Biologia I Nauki Morskie

Kwiecień 23, 2018
Ten kurs jest skierowany do studentów z pierwszego poziomu studiów wyższych (najlepiej, ale nie wyłącznie, studentów ostatniego roku ukończenia studiów) w dziedzinie nauk przyrodniczych, środowiska i technologii. Kurs jest również skierowany do studentów i młodych naukowców, którzy obecnie poszukują programu studiów podyplomowych (mianowicie programów magist… [+]erskich) skierowanych do nauk o morzu i biologii. Studenci muszą biegle posługiwać się językiem angielskim. Nie jest obowiązkowe mówienie po portugalsku. [-]

Convertas

Zarządzanie Ryzykiem łańcucha Dostaw

Kwiecień 21, 2018
Zdolność do skutecznego zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw jest absolutnie niezbędna w zestawie umiejętności każdego obecnego profesjonalnego łańcucha dostaw. Ten kurs pozwoli wyposażyć i rozwinąć specjalistów w zakresie zamówień i łańcucha dostaw, aby mogli działać rzetelnie i efektywnie z bazą zaopatrzenia, łagodząc wszelkie ryzyko i maksymalizując … [+]wszystkie możliwości zdobycia przewagi konkurencyjnej na swoim rynku. Ten kurs jest wysoce interaktywny i obejmuje dyskusje grupowe, ćwiczenia zespołowe, studia przypadków, prezentacje indywidualne i grupowe, filmy i quizy sumujące. Wszyscy uczestnicy będą mieli kilka możliwości zastosowania zdobytej przez nich zaawansowanej wiedzy i wykazania się umiejętnościami w zarządzaniu ryzykiem łańcucha dostaw. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Jakie rodzaje kursów mogę wybrać?

Witamy na stronie, na której możesz odkryć możliwości uczenia się dzięki krótkim kursom, kursom online, kursom na odległość lub kursom biznesowym. Niektóre osoby decydują się rozpocząć od jednego z krótkich kursów i budować w ten sposób dyplom lub tytuł naukowy. Kierownicy biurowi mogą chcieć wysłać swoich pracowników na jeden z naszych kursów z zakresu szkolenia zawodowego w celu powiększenia ich wiedzy i umiejętności. Jeśli chcesz rozpocząć karierę w biznesie i finansach, pracować nad swoim tytułem naukowym lub po prostu odświeżyć niektóre umiejętności, na pewno znajdziesz kurs, który odpowiada Twoim wymaganiom!

Krótkie kursy

Niektóre osoby preferują naukę na krótkich kursach. Krótkie kursy są tak opracowane, by oferować konkretne umiejętności w takich dziedzinach jak design, pedagogika, informatyka, inżynieria, psychologia i wiele innych. Krótkie kursy różnią się od siebie długością, ale większość z nich może być ukończona w ciągu kilku dni, kilku tygodni lub miesięcy. Na przykład, ktoś zainteresowany technologią komputerową i informatyką może zapisać się na kilka krótkich kursów lub pracować nad zdobyciem całego tytułu licencjata.

Krótkie kursy mogą być idealne również dla Ciebie, jeśli masz dość duże doświadczenie w danej dziedzinie, ale potrzebujesz bardziej intensywnego szkolenia z konkretnych umiejętności, takich jak technologie informacyjne, edukacja lub inne dziedziny i chcesz biegle opanować umiejętności z tych obszarów w kilka krótkich tygodni lub krócej.


Kursy online

Kursy online zostały opracowane po to, aby zaspokoić potrzeby zapracowanych profesjonalistów i przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć swoją edukację oraz możliwości szkolenia, równocześnie utrzymując swoje napięte harmonogramy. Kurs online pozwoli Ci na pracę we własnym tempie i czasie. Część z tych kursów pozwala zdobyć specjalne certyfikaty z różnych dziedzin nauki w dość krótkim czasie. Niektóre z nich są bardzo konkretne, a inne są nieco bardziej obszerne w zakresie. Przedsiębiorstwa mogą wysłać swoich pracowników na kursy online, w celu zdobycia certyfikatów, które ich pracownicy potrzebują, aby zdobyli cenne umiejętności ze ściśle określonych obszarów lub podkategorii tych obszarów. Na tej stronie znajdują się do wyboru setki kursów online, więc śmiało przejrzyj ofertę kursów.


Kursy niestacjonarne

Tak jak w przypadku kursów online, dzięki kursom niestacjonarnym możesz zdobyć pełne wykształcenie albo zrobić tylko kilka kursów, w zależności od Twoich potrzeb i przyszłych aspiracji zawodowych. Zacznij powoli i rozwijaj się przez dodawanie coraz więcej kursów niestacjonarnych, wtedy kiedy masz czas! Kursy niestacjonarne obejmują wiele różnych dziedzin, w tym biznes, prawo, psychologię i technologię.

 

NIEKTÓRE POPULARNE KATEGORIE KURSÓW


1. Kursy z psychologii

Psychologia to nauka o umyśle i zachowaniach, nauka o motywacji, dlaczego ludzie robią pewne rzeczy, a także teorie rozwoju dziecka. Studia z psychologii przygotowują Cię do kariery w dziedzinie ludzkiego zachowania i mogą kwalifikować Cię do pracy jako psycholog kliniczny, pracownik socjalny, doradca, naukowiec lub w innym zawodzie. Jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny i ma ono jeszcze wzrosnąć ze względu na konieczność rozumienia ludzkiej motywacji i psychologii zachowań. Niektórzy absolwenci psychologii pracują nawet w takich dziedzinach jak sport, rozrywka i reklama.

Kursy oferowane z dziedziny psychologii dotyczą motywacji ludzkich zachowań, teorii rozwoju człowieka, psychologii eksperymentalnej i wielu innych. Ukończenie tego typu kursów daje duże doświadczenie z obszaru psychologii, tak że możesz wykorzystać tę wiedzę i budować na tej podstawie, łącząc je z innymi kursami i programami studiów.

 

2. Kursy z prawa

Kursy z prawa dotyczą zarówno prawa lokalnego, jak i zagranicznego, oraz przygotowują do kariery w profesjach prawniczych. Różne instytucje, które tutaj wyrózniamy, oferują kursy z prawnej komunikacji, ale też z innych ważnych obszarów prawa. Kariera w prawie może być bardzo lukratywna. Można pracować jako adwokat w prywatnej kancelarii, jako konsultant prawny, asystent albo w wielu innych zawodach. Ktoś zainteresowany zróżnicowanym zakresem prawa może zacząć od krótkich kursów, a następnie przejść do całych programów.

 

3. Kursy z biznesu

Jest wiele specyficznych kursów biznesowych do wyboru. Pracodawcy często znacznie korzystają dzięki wysyłaniu swoich pracowników na takie kursy. Niektóre kursy biznesowe zajmują się takimi zagadnieniami jak na przykład: jak tworzyć talent menedżerski z puli pracowniczej biznesu, jak zachęcać do lepszej wydajności pracy albo zwiększać profity. Kursy te, a także wiele innych, oferują solidny sposób na zwiększenie zysków poprzez szkolenie pracowników. Kursy te mogą być wykorzystywane jako "plan poprawy pracy", gdzie można wysyłać swoich pracowników na samodoskonalenie, gdyż ma to zastosowanie w biznesie.

 

Korzyści

Korzyści z uczestnictwa w kursach są różnorodne. Nie tylko dają one zapracowanym pracownikom możliwość powrotu do szkoły w swoim własnym czasie, ale także oferują pracodawcom szansę na zapewnienie pracownikom rozwoju oraz dodatkowego szkolenia, co może zaspokoić zmieniające się potrzeby ich działalności.

Ponadto zapracowane matki i inne osoby w oparciu o swoje zainteresowania sami mogą wybrać, kiedy i jak dużo chcą się uczyć. Pracuj w kierunku studiów magisterskich, zaawansowanego stopnia albo certyfikatu lub tylko by zdobyć umiejętności, na temat których chcesz wiedzieć więcej.

Kursy niestacjonarne przyciągają ludzi w różnym wieku, różnych narodowości i z różnych środowisk, aby przeglądali szeroki wybór kursów i pracowali we własnym tempie, by osiągnąć swoje cele zawodowe.


Różnice w czasie i kosztach

Na tej stronie masz szeroką ofertę uniwersytetów, szkół wyższych i uczelni do wyboru. Przejrzyj listę różnych szkół i porównaj ich koszty. Znajdziesz tu coś odpowiedniego do Twojego budżetu i Twoich potrzeb.

Możesz znaleźć szeroką gamę zajęć, niezależnie, czy jesteś studentem chcącym iść na jeden kurs czy chcesz kontynuować kształcenie wyższe, by zbudować cały program. Poszukaj róznych kursów z biznesu, komunikacji, księgowościmarketinguprawa, doradztwa, zarządzania hotelami, fotografiki albo sztuki!