Przeczytaj oficjalny opis

Izolowana teoria

Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do wszystkich naszych kursów teoretycznych, a Ty wykonujesz wszystkie badania w naszych ośrodkach szkoleniowych w Göteborgu. Ceny obejmują wszystkie książki, wykresy i urządzenia nawigacyjne dla teorii. Starannie wybraliśmy najlepsze książki i podręczniki na nasze kursy.

ATPL z teorią (IR)

EASA ATPL H teoretyczne kursy w pełnym wymiarze godzin. Używamy mieszanki książek z Oxfordu, Nordion i Wagtendonk. Szkolenie teoretyczne podzielone jest na dwie części, z których każda trwa sześć tygodni. Każda część składa się z wykładów w klasie i egzaminów. W kursie helikoptera ATPL jest 14 przedmiotów, w kursie uwzględniono teorię IR. Szkolenie teoretyczne składa się z teorii szkoły podstawowej ATPL 650 godzin.

Cena i czas trwania

59 000 SEK / 6 tygodni egzaminów 6 tygodni egzaminów

Teoria PPL

EASA PPL H. Na kursie helikoptera PPL jest 9 przedmiotów i masz możliwość posiadania niektórych książek w swoim własnym języku. Wszystkie wykłady odbywają się w języku angielskim lub skandynawskim w zależności od indywidualnych potrzeb.

Cena i czas trwania

30 000 SEK / Indywidualny harmonogram

IR

EASA IR H. W zależności od poziomu posiadacza licencji istnieje 4-7 przedmiotów. Wszystkie wykłady odbywają się w języku angielskim i korzystamy z mieszanki książek z Oxford, Nordion i Wagtendonk.

Cena i czas trwania

24 000 SEK / Indywidualny harmonogram

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Northern Air Training »

Ostatnia aktualizacja March 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
12 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
59,000 SEK
dla ATPL z teorią (IR). 30 000 SEK za teorię PPL. 24 000 SEK dla IR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa