Read the Official Description

Izolowana teoria

Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do wszystkich naszych kursów teoretycznych, a Ty wykonujesz wszystkie badania w naszych ośrodkach szkoleniowych w Göteborgu. Ceny obejmują wszystkie książki, wykresy i urządzenia nawigacyjne dla teorii. Starannie wybraliśmy najlepsze książki i podręczniki na nasze kursy.

ATPL z teorią (IR)

EASA ATPL H teoretyczne kursy w pełnym wymiarze godzin. Używamy mieszanki książek z Oxfordu, Nordion i Wagtendonk. Szkolenie teoretyczne podzielone jest na dwie części, z których każda trwa sześć tygodni. Każda część składa się z wykładów w klasie i egzaminów. W kursie helikoptera ATPL jest 14 przedmiotów, w kursie uwzględniono teorię IR. Szkolenie teoretyczne składa się z teorii szkoły podstawowej ATPL 650 godzin.

Cena i czas trwania

59 000 SEK / 6 tygodni egzaminów 6 tygodni egzaminów

Teoria PPL

EASA PPL H. Na kursie helikoptera PPL jest 9 przedmiotów i masz możliwość posiadania niektórych książek w swoim własnym języku. Wszystkie wykłady odbywają się w języku angielskim lub skandynawskim w zależności od indywidualnych potrzeb.

Cena i czas trwania

30 000 SEK / Indywidualny harmonogram

IR

EASA IR H. W zależności od poziomu posiadacza licencji istnieje 4-7 przedmiotów. Wszystkie wykłady odbywają się w języku angielskim i korzystamy z mieszanki książek z Oxford, Nordion i Wagtendonk.

Cena i czas trwania

24 000 SEK / Indywidualny harmonogram

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Northern Air Training »

Last updated March 13, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
12 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
59,000 SEK
dla ATPL z teorią (IR). 30 000 SEK za teorię PPL. 24 000 SEK dla IR
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019