Read the Official Description

Kursy języka włoskiego w szkole "Sicilia"

Szkoła języka włoskiego "Sicilia" oferuje kursy języka włoskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach językowych, tworząc same początkujących do zaawansowanych, którzy chcą specjalizować się ich schills. Nasze poziomy odnosić się do tych z Common European Framework: A1-A2; B1-B2; C1-Advanced. Kursy włoskie są odpowiednie dla wszystkich obcokrajowców, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego w Palermo, na Sycylii i pogłębić swoją wiedzę w inny i niepowtarzalny sposób przez pobyt na wyspie Morza Śródziemnego. Niezapomnianym przeżyciem poprawić swoją znajomość języka włoskiego, poszerzyć słownictwo i formy gramatyczne zrozumieć i struktury, które są prezentowane i analizowane w kolejności ich złożoności i częstotliwości użytkowania.

Uwaga skupia się głównie na języku mówionym w języku włoskim w celu radzenia sobie z szerokim różnych sytuacjach komunikacyjnych codziennego.

Program i sposób naszych kursów włoskiego: komunikatywna metoda służy do poprawy w zakresie umiejętności językowych cztery: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie.

Pierwszy dzień zajęć rozpoczyna się od testu wstępnego, który określi poziom językowy i podział poszczególnych uczniów na małe grupy od 2 do 10 uczestników.

Wszystkie kursy odbywają się od poniedziałku do piątku, zazwyczaj w godzinach porannych, na poszczególnych kursach mogą występować dodatkowe zajęcia w godzinach popołudniowych.

Kursy grupowe

Dla tych, którzy chcieliby nauczyć się włoskiego w towarzystwie innych studentów. Możesz natychmiast nawiązać rozmowę, nie tylko koncentrować się na gramatyce. Kursy te są dostępne na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych.

Semi-Intensywny kurs: 20 lekcji w tygodniu (1) LSN = 45min. Grupy 3-10 uczestników.

Kursy intensywne: 30 lekcji w tygodniu (1) LSN = 45min. Grupy 3-10 uczestników.

Kursy specjalne

Dla tych, którzy szukają pełnego zanurzenia włoskiego życia, oferujemy specjalne kursy, począwszy od kuchni włoskiej, religii i turystyki biznesowej.

Indywidualny Kurs Alis

Język włoski musisz pracować lub studiować. Albo jesteś już na poziomie specjalistycznym i wolą kurs indywidualny w zależności od potrzeb. Kursy indywidualne są zaleceniami, począwszy od poziomu A2.

Certyfikacja języka włoskiego dla obcokrajowców

Wydawane po przebiegu intensywnej nauki 60 godzin zajęć indywidualnych z końcowego egzaminu pisemnego i ustnego.

Cena i Rejestracji

  • Podatek Zapisy 50,00 euro dla każdego typu kursu włoskiego

Ceny kursów języka włoskiego w grupie: od 2 do 10 osób, pół-intensywnych / intensywne:

  • jeden tydzień Naczepy intensywne 20 godziny: 245,00 euro
  • jeden tydzień Intensive 30 godzin: 375,00 euro

Ceny kursów włoskiego dla obcokrajowców indywidualnego / Intensywnej ALIS: 80 godzin lekcji 1150,00 euro; Indywidualny kurs co najmniej 10 godzin: 22,00 euro za godzinę; W połączeniu Oczywiście (10 godzin zajęć indywidualnych lekcji 10 godzin + grupowe): 270,00 euro.

Ceny kursów włoskiego obejmuje:

  • Test pisemny wejście;
  • Didattic materiału na czas trwania lekcji;
  • Room service pomoc stwierdzenie;
  • 1 wolne aktywności pozalekcyjnych w weekendy;
  • Certyfikat uczestnictwa w kursie.
Program taught in:
Język angielski
Włoski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa