Kursy hiszpańskiego w granadzie z zajęciami na świeżym powietrzu w sierra nevada

Escuela Montalban Granada

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kursy hiszpańskiego w granadzie z zajęciami na świeżym powietrzu w sierra nevada

Escuela Montalban Granada

Ogólne kursy języka hiszpańskiego

Ten kurs 4 lekcji dziennie pozwala studentom uzupełnić wakacje z nauką języków. Studenci mogą zacząć uczyć się hiszpańskiego od podstaw, lub dalej doskonalić swoje umiejętności językowe.

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek dla wszystkich poziomów hiszpańskich.

  • Zajęcia: 4 lekcje 45 minut dziennie od poniedziałku do piątku w grupach z max. 8 uczniów.
  • Czas trwania kursu: od 1 do 2 tygodni.
  • Opłata rejestracyjna: 50 €.
  • Harmonogram: od 09.00 do 12.15 h.

Ceny kursów:

1 tydzień: 180 €
2 tygodnie: 340 €

Połącz kurs języka hiszpańskiego z następującymi zajęciami na świeżym powietrzu!

Kochamy naturę. Więc możemy zabrać Cię do zwiedzania Parków Naturalnych lub Parku Narodowego Sierra Nevada. Niezależnie od tego, czy lubisz jeździć konno, wspinaczkę skałkową, kolarstwo górskie czy turystyka, naszym celem jest dostarczanie Państwu wyjątkowego doświadczenia i wiedzy na temat lokalnego środowiska, a jednocześnie możesz ćwiczyć hiszpański z naszymi przewodnikami.

Wspinaczka w Sierra Nevada

Położony u podnóża gór Sierra Nevada, Granada otoczony jest dziewiczym wapieniem, wyposażony w bardziej wspinaczkę sportową, niż można sobie wyobrazić. Dzięki niezawodnej i słonecznej pogodzie, są doskonałe możliwości wspinaczkowe przez cały rok.

Głównym obszarem Los Cahorros jest zaledwie 20 minut spacerem od miejscowości Monachil (5 km od Granady). Gdzie indziej, łamigłówki Alfacar, Loja, Diezma, Los Vados i legendarny El Chorro w Maladze są w zasięgu ręki samochodem.

Wycieczki rowerem górskim w Sierra Nevada

Grenada otoczona jest wspaniałymi górami i paroma parkami. Podczas wycieczek po górach rowerowych odkryjesz krajobrazy i bogatą kulturę Prowincji Granada.

Po pół dniach przejeżdżamy przez miasto i do ulubionego miejsca na rowerze miejscowych granadynów. Wchodzimy w jaskiniową dzielnicę Sacramonte, w której znajdują się kluby flamenco i bary tapas, które leżą na zboczu wzgórza, a piękne widoki na Alhambrę są obiecane.

Drugą opcją na pół jazdy na wycieczkę jest trasa w parku przyrody Sierra de Huetor - mniejszym rodzeństwem Sierra Nevada. Stąd traktujemy najlepsze widoki Wysokiej Sierra i jej północnej twarzy, która jest pokryta śniegiem przez większość roku. Ta jazda przechodzi przez lasy sosnowe i dębowe. Nasz lokalny przewodnik jest ekspertem w prowadzeniu górskich rowerzystów i zapewni, że będziesz miał jak najlepsze doświadczenie.

Po zwiedzaniu można pojeździć na najwyższym poziomie: zwiedzić arabskie łaźnie, które można zanurzyć w ciepłych basenach, masaż i rozciągać się na gorących płytach kamiennych. A gdy czujesz się odświeżony, kontynuuj wizytę tapa z dobrym jedzeniem i winem.

Piesze wycieczki w naturalnych parków w prowincji Granada

Dla tych myśli nauki języka hiszpańskiego i turystyki w Andaluzji obszar wokół Granady często czuje się jak wybór miejsc. Jedną z głównych atrakcji tej pięknej okolicy jest szeroki wybór krajobrazów, które są dostępne w bardzo krótkiej odległości. Jest to idealne miejsce na połączenie hiszpańskiego kursu z chodzącymi urlopami.

Górskie Alpujarras, Park Narodowy Sierra Nevada i wiele różnych parków krajobrazowych oferują wspaniałe widoki na okolicę niemal każdego zakątka. Tutaj możesz wybrać z szerokiego wachlarza wyzwań w chodzeniu od bardzo łatwego do bardzo trudnego. Alpujarras ma ciekawą historię, która jest nadal widoczna w architekturze maurejskiej i na zboczu wzgórzach, które wyczuwają czasy minione. Sam krajobraz jest szeregu wąwozów i okolicznych wzgórz z bielonymi wioskami przylegającymi do wzgórza, poniżej szczytów Sierra Nevada. Trasy spacerowe były tu od wieków. W tej dziedzinie, szczególnie wiosną, istnieje mnóstwo flory, w tym żywe, rodzime kwiaty, a także rzadkie orchidee. Gaje oliwne, migdałowe, pomarańczowe i cytrynowe oferują wiele nowych i starożytnych drzew, niektóre z nich setki lat. Przez cały rok nasza szkoła oferuje położone spacery po południu.

Wspinaczka, wspinaczka górska lub turystyka: Oprócz ogólnego kursu języka hiszpańskiego 2 popołudniowe popołudnie w tygodniu.
Wielkość grupy: Od 1 do 2 studentów.
Poziomy: wszystkie poziomy.
Rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek.
Czas trwania: Od 1 do 2 tygodni.
Harmonogram: Wtorki i czwartki od 14.00 do 20.00 h.
Cena: 160 € / tydz

Jazda konna w Sierra Nevada

Dzięki "paseos y rutas" można podziwiać imponujące środowisko Parku Narodowego Sierra Nevada. Ten obszar chroniony został ogłoszony Parkiem Narodowym w 1999 r., A jego jeziora i lodowce stanowią region pełen naturalnych kontrastów. Jest podzielony na dwa główne obszary - jeden z nich tworzy wysoki grzbiet górski, wyraźnie zaznaczony działaniem lodowcowym i niewiele rozwiniętej roślinności, a drugi charakteryzuje się mniej poważnymi szczytami, które obfitują we wszystkie rodzaje flory i fauny śródziemnomorskiej góry zasięg. Tutaj znajdziesz najwyższe szczyty na półwyspie Iberyjskim: Mulhacén (3 482 m) i Veleta (3939 m). Ponad 60 gatunków ptaków żyje w Sierra Nevada, nie tylko typowych olbrzymów wysokich gór, takich jak złoty orły i sęp płowy, ale także ptaki górskie, jak złocisty orzech i szop. Najprostszymi ssakami są dzikie kozy górskie, skacząc w górę iw dół najbardziej niesamowitych krwinek, ale bardziej obserwatorzy będą mogli zobaczyć lisy, borsuki, dzikie koty, a także dużą różnorodność węży i ​​jaszczurek.

Program: Oprócz kursu hiszpańskiego prowadzony program jeździecki z przewodnikiem podczas 2 po południu (od 2 do 3 godzin każda); W małych grupach.
Poziomy: wszystkie poziomy.
Rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek.
Czas trwania: Od 1 do 2 tygodni.
Harmonogram: do potwierdzenia.
Cena: 130 € / tydzien

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1 - 2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Granada, Andalusia
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Hiszpania - Granada, Andalusia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą