Kursy hiszpańskiego dla juniorów i młodzieży

ABC Humboldt

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kursy hiszpańskiego dla juniorów i młodzieży

ABC Humboldt

ABCHumboldt Barcelona oferuje standardowe programy intensywne dla juniorów i młodzieży w otwartych grup, które łączą naukę języka hiszpańskiego z działań kulturalnych i społecznych. Wyjątkowa okazja do nauki języka hiszpańskiego, podziwiając wszystko, co miasto ma do zaoferowania Barcelona swoich gości.

Nasz hiszpański Program dla juniorów i młodzieży został specjalnie zaprojektowany, aby dopasować studentów w wieku od 15 do 18. Hiszpański Program dla juniorów i młodzieży w Barcelonie łączy naukę języka hiszpańskiego na intensywne kursy z wielu imprez kulturalnych i wycieczek po Barcelonie i okolic.

Długość programu młodzieży wynosi od 2 do 4 tygodni. Hiszpańskie zajęcia językowe dla juniorów i młodzieży odbywają się w godzinach porannych, a działania kulturalne w godzinach popołudniowych oraz w soboty.

Nasze kursy języka hiszpańskiego dla juniorów i młodzieży obejmują zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem dla uczniów z rodzin hiszpańskojęzycznych.

ABCHumboldt Barcelona nauczyciele towarzyszą uczniom w ich działalności poza szkoły językowej w Barcelonie.

Naszym celem jest oferowanie juniorów i młodzieży możliwość nauczyć się hiszpańskiego i poprawić swoją znajomość języka, podziwiając niezapomniane przeżycia w Barcelonie i jego atrakcji.

ABCHumboldt Barcelona oferuje wszystkie poziomy, od początkującego do zaawansowanego (A1-C2). Dlaczego nie wziąć nasz test, aby dowiedzieć się, jaki jest twój poziom języka hiszpańskiego jest teraz?

Test poziomu języka hiszpańskiego

Nasze kursy języka hiszpańskiego dla młodzieży i juniorów mają średnio 8 uczniów w klasie. Dla tego typu kursów, maksymalna liczba uczniów w klasie wynosi 12. Minimalny wiek wymagany do podjęcia tego kursu hiszpańskiego dla juniorów i młodzieży 15. Minimalna długość tych kursów wynosi 2 tygodnie.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą