Kursy dostosowane

Informacje ogólne

Opis programu

Każda firma ma unikalne cechy. Dlatego jesteśmy bardzo aktywne w tworzeniu unikalnych programów dostosowanych specjalnie dostosowane do wymagań organizacyjnych i zarządczych.

Czy oferowane w naszej siedzibie lub swoje miejsce pracy, nasz indywidualny program dostarczania jakości, dostosowane alternatywę do naszego ofering programów certyfikacyjnych i intensywnych modułów.


Wspólnego podejścia w projektowaniu programów

Na życzenie, naszych profesorów, we współpracy z tobą, projektowania i opracować program niestandardowy. Badają historii, celów, planów strategicznych i zasoby ludzkie inicjatywy. W związku z tym, że współdziałać istotnych aspektów, zaprojektować program nauczania, że ​​zgadzasz się, że pasuje do Twoich potrzeb i wybrał najbardziej odpowiednich technik nauczania.

Ich rozległe expertize w projektowaniu i nauczaniu takich programów, i ciągłe badania nowych rozwiązań w zarządzaniu przekształcić każdy dostosowany Kurs organizowany przez ASEBUSS w przydatnych doświadczeń, które przyczynia się do zwiększenia wydajności w firmie klienta.

Wynik ten może być analizowane, na Państwa życzenie, w ciągu dalszych sesions organizowanych jeden lub dwa miesiące po zakończeniu programu szkolenia. Nasz wydział mogą również sprawozdania z oceny, opisujący funkcje grupowe i przyszłych potrzeb rozwojowych uczestników.


SKUTECZNOŚĆ i interaktywności w nauczaniu

Kursy Indywidualne zmieści się 10 - 15 członków w grupie, wybranego zgodnie z określonymi potrzebami szkoleniowymi. Cieszą się obszerny interaktywność, kreatywnych i praktycznych technik nauczania. Są one w dużym stopniu opierają się na studia przypadków, ćwiczenia, odgrywanie ról, dyskusje. Uczestnicy uczą się od profesorów, a także od siebie. Powrót do pracy, wykazują zwiększoną kompetencje, większej motywacji, lepsze współdziałanie i wzajemne wsparcie.

Ostatnia aktualizacja Sie 2015

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Currently, ASEBUSS is a private, independent institution, authorized and accredited by the Ministry of Education and Research to organize postgraduate academic programs.

Currently, ASEBUSS is a private, independent institution, authorized and accredited by the Ministry of Education and Research to organize postgraduate academic programs. Pokaż mniej