Kurs zarządzania produktem

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Menedżerowie produktu są odpowiedzialni za posiadanie produktu na każdym etapie jego cyklu życia, wprowadzając go od pomysłu na rynek i zapewniając sukces. BrainStation „s Product Management kurs jest przeznaczony do wprowadzenia bardzo najnowsze koncepcje i techniki zarządzania produktem. Nauczeni przez ekspertów branżowych, profesjonaliści będą mogli opracowywać pomysły na produkty - od modelowania i testowania możliwości rynkowych z MVP po wiodące zespoły projektowe i programistyczne z elastycznym przepływem pracy.

138831_AcademicCoursesGeneral.jpgBrainStation","author_url":"","source":""}" />

Czego się dowiesz

Odkrywanie możliwości

Naucz się umiejętności identyfikowania problemów, które warto rozwiązać, na rynku iw swoim produkcie. Zrozum różnicę między produktem, który powinien kupić Twój klient, a produktem, który odniósł sukces.

Minimalny opłacalny produkt

Naucz się wymyślać i testować MVP, tak jak robią to kierownicy produktu, pomagając określić, czy pomysł na produkt spełnia potrzeby klientów.

Scrum

Zachowaj trafność i konkurencyjność dzięki zrozumieniu Scruma, jednej z najczęściej stosowanych metodologii Agile, wykorzystywanej przez menedżerów produktu do tworzenia produktów technologicznych.

Ucz się od wiodących w branży prelegentów gościnnych

Studenci BrainStation mają dostęp do ekskluzywnych wykładów gościnnych i dyskusji panelowych prowadzonych przez wiodących światowych ekspertów i specjalistów w tej dziedzinie.

Dołącz do społeczności światowej klasy profesjonalistów

Kiedy bierzesz udział w kursie BrainStation , uczysz się z najlepszymi. Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać dostęp do globalnej sieci instruktorów i studentów w jednych z najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie.

Co mówią nasi uczniowie

„Moje doświadczenie w BrainStation było po BrainStation fantastyczne. Personel jest niezwykle profesjonalny, wnikliwy i uważny. Obiekty są doskonałe i tworzą idealne środowisko zarówno do nauki, jak i do nawiązywania kontaktów. Zdecydowanie rozważę wzięcie udziału w kolejnym kursie BrainStation aby kontynuować mój rozwój zawodowy ”.

David, Google

„Najlepszą częścią mojego doświadczenia z BrainStation byli świetni instruktorzy i dobrze zorganizowane materiały szkoleniowe. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiliśmy na zajęciach, które były mocno skoncentrowane na projektach praktycznych”.

Sonny, raport z kursu

„Wziąłem udział w wielu kursach rozwoju zawodowego, a BrainStation jest zdecydowanie moim ulubionym doświadczeniem… nauczyciele są profesjonalistami w branży i zawsze wydają się być gotowi poświęcić więcej czasu poza zajęcia, aby upewnić się, że nie nadążasz prędkość."

Ashleigh, Switchup

Elastyczne opcje płatności

BrainStation oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych opcji płatności za naukę cyfrową, z szeregiem elastycznych planów i możliwości stypendialnych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Czytaj więcej

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Pokaż mniej
Nowy Jork , Toronto , Vancouver + 2 Więcej Mniej